INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:41 | piątek | 26.11.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Poseł Dobromir Sośnierz oberwał z armatki wodnej! Był na protestach w Rzymie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Włosi masowo wychodzą na ulice! Sprzeciwiają się wprowadzanym przez rząd segregacjom sanitarnym. Włoska policja nie szczypie się z protestującymi, o czym przekonał się poseł Dobromir Sośnierz.

Poseł Sośnierz był obecny na demonstracji w Rzymie, gdzie policja do rozgonienia tłumu, użyła armatek wodnych.

Jestem w Rzymie i właśnie trafiłem na taką grubą akcję. To jest demonstracja antycovidowa, ale nie taka jak u nas na spokojnie, tylko tutaj to jest naprawdę zadyma. Właśnie próbuję zorientować się w sytuacji, ale tutaj jakieś strzały są, po prostu jakaś maksymalna zadyma. Nie ma lekko tutaj – mówił polityk.

Także patrzcie i uczcie się, jak się zadymy robi, bo u nas to jeszcze wszystkiego nie pokazaliśmy (…) fakt, że tutaj ten terror sanitarny jest chyba jeszcze gorszy niż w Polsce, zwłaszcza jeśli chodzi o te paszporty covidowe i chyba właśnie o to tutaj chodzi. Przeciwko temu oni protestują – mówił poseł Konfederacji.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x