INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

10:56 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Clarkson wskazuje Polskę jako idealne miejsce do życia! „Jest jednak takie miejsce, gdzie wszyscy bylibyśmy szczęśliwi”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Jeremy Clarkson, były prowadzący słynny program „Top Gear”, krytykuje obecną sytuację w Wielkiej Brytanii. Prezenter i publicysta wskazuje, że warto się przeprowadzić do Polski, gdzie wszyscy byliby szczęśliwi.

Clarkson w najnowszym felietonie zastanawia się, gdzie byłoby najlepsze miejsce do życia:

Wkrótce Wielka Brytania stanie się krajem trzeciego świata, pełnym nędzy, roztrzaskanych ambicji neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i bójek w godzinach zamknięcia — napisał w felietonie, odnosząc się do komentarzy czytelników.

Publicysta odradza wyjazd do Australii, zaznaczając, że tam nikt nie jedzie z własnego wyboru. Podobnie jest w kwestii USA:

Ameryka? Nie ma już czegoś takiego. To teraz dwa kraje – jeden, wiedziony przez głupiego, starego człowieka w kierunku wiecznego bankructwa i drugi, gdzie wszyscy lubią budweisera. Nie chcę tam żyć – pisze.

Za to Polska…

Jest jednak takie miejsce, gdzie wszyscy bylibyśmy szczęśliwi. Wschodnia Europa. A konkretnie Polska — podkreślił Clarkson.

Siedzimy i marudzimy, że wszyscy kierowcy ciężarówek i budowniczy wrócili do Polski. Jeśli tego właśnie chcemy – dobrze zbudowanych domów i regularnych dostaw papieru toaletowego – dlaczego i my nie przeprowadzimy się do Warszawy? — zapytał publicysta.

Clarkson opisał również problemy z rurami w swoim domu stwierdzając, że takich problemów nie ma w Polsce.

Źródło: The Times

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x