INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:23 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zdeputinzowana świnia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

W Niemczech pierwsze kroki w kierunku zmian w relacjach z Rosją. W ramach niemieckiego stosowania „sankcji” wobec Moskwy dziką świnię pozbawiono imienia Putin nadanego jej na cześć rosyjskiego przywódcy.

Pochodzący z Rosji dzik mieszkał sobie spokojnie w rezerwacie w Bawarii i nie wadził nikomu. Na cześć władcy państwa swego pochodzenia dostał na imię Putin.

- reklama -

Putin żył sobie spokojnie, rył w ściółce (nie w polityce), żarł żołędzie i nie atakował nikogo. Do czasu kiedy jego imiennik zaatakował Ukrainę. Władze parku poczuły się zaniepokojone, zwłaszcza gdyby okazało się, że Putin-dzik może paść ofiarą zamachu w miejsce Putina-nie dzika. Imię stało się problematyczne także z powodu odwiedzających park Ukraińców, którym Putin jako maskotka parku z wiadomych względów mógł nie odpowiadać. No i Niemcy doszli do wniosku, że dzika świnia niczym nie zawiniła, a przynajmniej nie do tego stopnia, żeby ją tak obrażać.

Władze zdecydowały się więc na podjęcie stanowczych kroków i we wtorek 19 kwietnia przeprowadziły ceremonię zmiany imienia. I tak Putin, zgodnie w wyborem internautów, został Eberhoferem.

Ani Eberhofer, ani siedzący w bunkrze na Uralu Putin zmiany nie komentują.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
22.04.2022 19:36

Kocham tego typu Putinów. Zwierzaki potrafią być cudne i kochane. Moje psy i konie bardzo.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Danie z premiera, czyli historia Niderlandów

Oficjalnie holenderski przewoźnik wystawił Niemcom rachunek za transport 102 tys. Żydów. Niemcy, naród skrupulatny zapłacili im miliony guldenów.  Dopiero...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx