INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:52 | środa | 22.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zdeputinzowana świnia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

W Niemczech pierwsze kroki w kierunku zmian w relacjach z Rosją. W ramach niemieckiego stosowania „sankcji” wobec Moskwy dziką świnię pozbawiono imienia Putin nadanego jej na cześć rosyjskiego przywódcy.

Pochodzący z Rosji dzik mieszkał sobie spokojnie w rezerwacie w Bawarii i nie wadził nikomu. Na cześć władcy państwa swego pochodzenia dostał na imię Putin.

- reklama -

Putin żył sobie spokojnie, rył w ściółce (nie w polityce), żarł żołędzie i nie atakował nikogo. Do czasu kiedy jego imiennik zaatakował Ukrainę. Władze parku poczuły się zaniepokojone, zwłaszcza gdyby okazało się, że Putin-dzik może paść ofiarą zamachu w miejsce Putina-nie dzika. Imię stało się problematyczne także z powodu odwiedzających park Ukraińców, którym Putin jako maskotka parku z wiadomych względów mógł nie odpowiadać. No i Niemcy doszli do wniosku, że dzika świnia niczym nie zawiniła, a przynajmniej nie do tego stopnia, żeby ją tak obrażać.

Władze zdecydowały się więc na podjęcie stanowczych kroków i we wtorek 19 kwietnia przeprowadziły ceremonię zmiany imienia. I tak Putin, zgodnie w wyborem internautów, został Eberhoferem.

Ani Eberhofer, ani siedzący w bunkrze na Uralu Putin zmiany nie komentują.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
22.04.2022 19:36

Kocham tego typu Putinów. Zwierzaki potrafią być cudne i kochane. Moje psy i konie bardzo.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Podręczniki historii do napisania od nowa

Wygląda na to, że podręczniki historii trzeba będzie pisać od nowa. Tym razem w kwestii pochodzenia Leonardo da Vinci....

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx