INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:55 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pekin chce przerwać walki na Ukrainie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Chiny są gotowe włączyć razem z Francją w poszukiwanie “politycznego rozwiązania” wojny na Ukrainie – stwierdził Wang Yi, szef Biura Spraw Zagranicznych Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Chin. Wang przedstawił ofertę Pekinu w środę w Paryżu podczas spotkania z prezydentem Emmanuelem Macronem.

W opublikowanym w internecie komunikacie chińskie ministerstwo spraw zagranicznych stwierdza, że Chiny opowiadają się za “rychłym wynegocjowaniem zawieszania broni” na Ukrainie. Komunikat podkreśla też, że Francja będąc liczącym się krajem niezależnym może odegrać znaczącą rolę w rozwiązaniu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego.

- reklama -

Wang Yi podróżuje po Europie z misją polityczną i oprócz Francji planuje odwiedzić Włochy, Węgry i Rosję oraz wziąć udział w rozpoczynającej się w piątek Monachijskiej Konferencji Pokojowej.

- reklama -

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
wilksyty
19.02.2023 01:21

balony to symptom pokoju..to tak w zamiast galabkow..Golabka mozna zjesc nawet z piorami a balon moze stanac okoniem w gardle……….

MMA
06.03.2023 18:41

Żadne negocjacje nie pomogą.Ukraincy żydowskiego pochodzenia wspomagani przez banderowska zachodnią Ukrainę chcą wyrzucić etnicznych Rosjan że swoich terenów .My z doświdczenia wiemy ,że żadnego interesu nie ubijamy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx