INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:13 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump oficjalnym kandydatem Republikanów do Białego Domu

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Donald Trump stał się oficjalnym kandydatem republikanów w listopadowych wyborach do Białego Domu.

– Konwencja Partii Republikańskiej zatwierdził kandydaturę Donalda Trumpa w listopadowych wyborach prezydenckich – informuje rozgłośnia Głos Ameryki.

Sam prezydent zwrócił się do uczestników konwencji z wideo oświadczeniem. Przemawiał w otoczeniu amerykańskich zakładników uwolnionych w różnych częściach świata podczas swojej kadencji.

- reklama -

– Zrobiliśmy wszystko, abyście wrócili. Udało się nam, powróciliście wszyscy – powiedział Trump zwracając się do sześciu z dwunastu uwolnionych zakładników.

W odpowiedzi delegaci Partii Republikańskiej zwrócili się do Amerykanów o poparcie kandydatury Donalda Trumpa w nadchodzących wyborach. Ich zdaniem zwycięstwo opozycyjnej Partii Demokratycznej pogorszy sytuację w USA.

Była ambasador USA w ONZ Nimrata „Nikki” Haley przedstawiła zasługi obecnego prezydenta dla dialogu międzyetnicznego i rasowego w Stanach Zjednoczonych. – Demokraci twierdzą, że USA to kraj rasistowski. To kłamstwo – podkreśliła córka hinduskich emigrantów.

- reklama -

Z kolei kongresmen Matt Gaetz z Florydy powiedział, że wygrana Joe Bidena w głosowaniu prezydenckim będzie dla Amerykanów, jak „film grozy”.

– Oni was rozbroją, opróżnią więzienia z kryminalistów, zamkną w domach i zaproszą bandę S-13 (gang morderców i rabusiów z Ameryki Południowej) na sąsiadów – ostrzegał Gaetz. – A wtedy pozbawiona finansowania policja nie przyjedzie was obronić – dodał. Ponadto kongresmen oskarżył Demokratów, że „nie chcą bronić uczciwych Amerykanów przed przestępcami”.

– Gdzie byście nie żyli, spotkacie się z taką polityką w najbliższym otoczeniu. Nie dajcie się oszukać, wasze rodziny nie zaznają bezpieczeństwa w Ameryce radykalnych Demokratów – zakończył wystąpienie Gaetz.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojenna panika na rosyjskim rynku akcji

Załamanie cen rosyjskich aktywów i tąpniecie moskiewskiej giełdy całkowicie zaskoczyły inwestorów i analityków, alarmuje biznesowy portal RBK. We wtorek 18...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x