INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:40 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Porażający materiał prokuratury. Areszt dla Nowaka przedłużony do 16 kwietnia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Sławomir Nowak, były minister transportu, od lipca ubiegłego roku przebywa w areszcie. Podczas wczorajszego posiedzenia Sądu Okręgowego w Warszawie, sędzia Joanna Grabowska przychyliła się do wniosku prokuratora Jana Drelewskiego i przedłużyła 16 kwietnia br.

Uzasadniając swoją decyzję, powołała się sędzia na przedstawione przez prokuraturę dowody. W jej opinii, wskazują one na “wysokie prawdopodobieństwo popełnienia przez podejrzanego wszystkich zarzucanych mu czynów”.

- reklama -

Przytaczając słowa anonimowego źródła, Polska Agencja Prasowa pisze o zebranym w sprawie Nowaka przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie materiale, używając określenia “porażający”.

Znajdują się w nim m.in. niejawne zapisy z podsłuchów a także zeznań wieloletniego przyjaciela Nowaka, współpodejrzanego w tym śledztwie, Jacka P.

Źródło:wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lewacy i politycy nienawidzą kierowców

Dlaczego lewacy i politycy nienawidzą kierowców? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć szybko i efektownie: lewacy nienawidzą wszelkiej normalności,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx