INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:08 | wtorek | 18.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Współscenarzysta filmu Vegi zatrzymany. Sprawa ma związek z grupą pseudokibiców!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 czerwca

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Reporter radia RMF FM dotarł do nieoficjalnej informacji o zatrzymaniu Grzegorza B. Mężczyzna wystąpił w filmie Patryka Vegi o kibolach (“Bad Boy”), był też współscenarzystą jego filmu “Pętla”.

Grzegorz B., wraz z trzema jeszcze osobami, został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBŚP w związku ze śledztwem dotyczącym grupy Psychofans.

- reklama -

Wśród postawionych mu zarzutów znalazły się m.in.: udział w handlu narkotykami, powoływanie się na wpływy w Służbie Więziennej na Podkarpaciu oraz wręczenie łapówki za prawo jazdy. Grupa Psychofans to gang powiązany z pseudokibicami śląskiego klubu piłkarskiego.

Na przestrzeni lat 2014-2017, jego członkowie, dopuścili się m.in. rozbojów, uprowadzeń dla okupu, pobić, udziału w tzw. ustawkach pseudokibiców i przestępstw narkotykowych. W sumie, oskarżono w tej sprawie już 108 osób.

Źródło:rmf24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk, gdzie twój mózg?

Kilka wypowiedzi pana premiera Donalda Tuska ROSJA 23 listopada 2007 – expose Tuska jaki nowego premiera -  Choć mamy swoje poglądy na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx