INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:54 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Boris Johnson wsparty przez książęcą parę

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Nasze myśli są z premierem i jego bliskimi, którzy, jak wiele rodzin w Wielkiej Brytanii i na całym świeci, zmagają się obecnie z koronawirusem. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia w tych trudnych czasach. Wpis takiej treści zamieściła na oficjalnym Instagramie książęca para. Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek, ze względu na pogarszający się stan zdrowia, Boris Johnson został przeniesiony na oddział intensywnej terapii.

Jak donoszą brytyjskie media, Boris Johnson wciąż walczy z wysoką temperaturą, nie doszło jednak u niego do zapalenia płuc.

- reklama -

Jeszcze dwa tygodnie temu premier Wielkiej Brytanii był zwolennikiem tzw. “zbiorowej odporności”. Uważał, że społeczeństwo powinno zachorować na COVID-19, by się na owego wirusa uodpornić. Koniec końców, obserwując sytuację, Johnson wycofał się ze swoich pierwotnych planów.

Dziś wiadomo już, że na COVID-19 choruje nie tylko Boris Johnson. Jego ciężarna narzeczona Carrie Symonds także. – Spędziłam ostatni tydzień w łóżku z głównymi objawami koronawirusa. Nie musiałam przechodzić testów. Po siedmiu dniach odpoczynku czuję się silniejsza. Powróciłam do zdrowia – mówi Carrie Symonds. – Bycie w ciąży, mając Covid-19, jest oczywiście niepokojące. Proszę inne kobiety w ciąży – czytajcie i postępujcie zgodnie z najnowszymi wskazówkami, które uważam za bardzo uspokajające – dodała.

Zobacz także: Boris Johnson trafił na oddział intensywnej terapii

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pożegnanie z CPK

Okrojenie kolejowej części inwestycji najdobitniej świadczy o tym, że rząd Tuska postanowił CPK „zaorać” w ramach walki z „pisowską gigantomanią”, a dzisiejsze gadanie...

Przeczytaj jeszcze to!