INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:18 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Reprezentacja Islandii nie wystąpi podczas Eurowizji. Pomimo zaszczepienia dopadł ich koronawirus

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Tegoroczna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji wiążę się z wprowadzeniem szczególnych środków ostrożności. Jak się okazuje, reprezentacja Islandii nie wystąpi podczas finału, ponieważ jedna z osób otrzymała pozytywny wynik testu na  COVID-19.

Zorganizowanie 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w czasie trwania pandemii jest nie lada wyzwaniem. Organizatorzy musieli zadbać o wszelkie środki bezpieczeństwa, aby ryzyko zakażenia koronawirusem było jak najmniejsze. Wszyscy uczestnicy regularnie są poddawani testom na COVID-19.

- reklama -

Te środki nie uchroniły jednak reprezentacji Islandii. Jedna z osób z delegacji otrzymała pozytywny wynik testu PCR. Wszyscy zostali skierowani na kwarantanne. Ponowne testy ponownie były pozytywne. Podjęto decyzję, że występ grupy Dadiego Freyra zostanie zastąpiony nagraniem z próby.

Przedstawiciele Islandii przed wyjazdem na Eurowizję zaszczepili się preparatem Johnson&Johnson, niestety nie uchroniło ich to przez zakażeniem.

Źródło: plotek.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x