INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

20:50 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Turcy w CH Arkadia obrazili dziewczynę Polaka. Ten… użył nożna do obrony

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Kilka tygodni temu w warszawskim centrum handlowym Arkadia doszło do bójki w której w ruch poszedł nóż. Wszyscy uczestnicy akcji trafili już w ręce policji. Okazało się, że Polak, stanął w obronie swojej dziewczyny, która została obrażona przez obywateli Turcji. Mężczyzna w pewnym momencie sięgnął po nóż.

Do bijatyki w Arkadii doszło 17 lipca. Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, jak trzech mężczyzn okłada się pięściami. W pewnym momencie w ruch poszedł nawet nóż.

- reklama -

Dwóch mężczyzn odniosło powierzchowne obrażenia, gdy policja ich zatrzymała, okazali się oni obywatelami Turcji.

Mężczyznę, którzy używał noża, udało się zatrzymać dopiero w sierpniu. Okazało się, że jest to Polak, który stanął w obronie swojej dziewczyny, która była obrażana przez Turków.

Oczywiście używanie nożna zawsze jest karygodne i niedopuszczalne, bowiem w ten sposób można kogoś zabić. Jednak Polak miał powody, żeby stanąć w obronie swojej dziewczyny.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
warszawianka
09.09.2021 17:43

I co teraz?W Italii wilki zagryzały dziewczynę-jej chlopak,Włoch-wziął i zwiał.Wezwał policję z jakiejs chaty.Policja- strzelała w powietrze! Nie do wilków.No to ja wolę naszego chlopaka z Warszawy.Dać mu nagrodę-skuteczna obrona konieczna swojej dziewczyny..Ich bylo dwóch i napadli jednego! Aha – wilki zawsze zaczynają od brzucha.

Róża
10.09.2021 11:22

Turcy powinni ponieść srogie konsekwencje, ale w sądach na niestety ogół odwrotne zapadają wyroki i nie wykluczam tu ten standard, że zostaną winowajcy puszczeni bez poniesienia odpowiedzialności.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x