INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

22:01 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

CBA zatrzymało byłą wiceprezydent Krakowa oraz kilku urzędników

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali pięć osób, w tym byłą wiceprezydent Krakowa Elżbietę K. – dowiedział się portal TVP.Info. Chodzi o śledztwo dotyczące wręczania łapówek za korzystne rozstrzygnięcia spraw urzędowych.

CBA informuje, że śledztwo dotyczy m.in. przekroczenia uprawnień oraz przyjęcia korzyści majątkowej przez osobę pełniącą funkcję publiczną. Nadzór nad postępowaniem sprawuje Prokuratura Okręgowa w Krakowie.

- reklama -

W związku ze śledztwem w zatrzymano pięć osób, które usłyszą szereg zarzutów korupcyjnych obejmujących przestępstwa z lat 2018-19.

Wśród zatrzymanych są była wiceprezydent miasta – jak ustalił portal tvp.info chodzi o Elżbietę K., która do 2018 roku zajmowała się rozwojem miasta – prezydent i dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, były Dyrektor Wydziału Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa oraz Zastępca Dyrektora Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Źródło: TVP Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x