INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:21 | poniedziałek | 22.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Protest medyków. Mężczyzna strzelił sobie w głowę pod Kancelarią Premiera

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Media informują o incydencie, który miał miejsce w Białym Miasteczku, w którym medycy protestują pod kancelarią premiera. Podczas konferencji prasowej, mężczyzna strzelił sobie w głowę.

Ok. godziny 10.20 w Białym Miasteczku doszło do samookaleczenia około 70-letniego mężczyzny, który został przewieziony do szpitala. Mężczyzna nie ma związku z protestem, jest osobą postronną. Policja nie potwierdza, że została użyta broń – powiedział Rzeczpospolitej komisarz Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

- reklama -

Media donoszą, że mężczyzna jest pacjentem onkologicznym, a swoim gestem chciał zaprotestować przeciwko fatalnej sytuacji w służbie zdrowia.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx