INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:51 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Timmermans lokajem Moskwy i Berlina

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Wszyscy widzą rosyjską brudną grę z dostawami gazu do Europy. Tymczasem wiceprzewodniczący KE Frans Timmermans twierdzi, że:
– Rosja nie wywiera presji na gazowy rynek Europy ani nim nie manipuluje. Nie ma powodów, aby twierdzić, że Władimir Putin manipuluje rynkiem gazu. Popyt na gaz na globalnym rynku jest jednak ogromny. Są problemy w Chinach i Rosja stara się dostarczyć maksymalne ilości gazu także do Chin.
Czyżby kolejny lobbysta Gazpromu w niedalekiej przeszłości miał pójść w ślady wielu wpływowych europejskich polityków i przejść na garnuszek Putina, by zarabiać w petrorublach? Timmermans politycznie istnieje już tylko w Brukseli, ponieważ w swojej ojczyźnie, Holandii, przegrał wszystko, co było do przegrania i jest tam politykiem skończonym. Jego Partia Pracy (PvdA) wywodząca się z międzynarodówki socjalistycznej stanowi już tylko margines i polityczny folklor a w ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskała zaledwie 5,7 proc. – przy 25 proc. poparciu w poprzednich wyborach. To jawne opowiedzenie się Timmermansa po stronie Gazpromu wiele wyjaśnia. Na przykład jego wieloletnie ataki na Polskę, która jak wiemy najgłośniej sprzeciwiała się budowie gazociągu Nord Stream 2 i uzależnieniu Europy od dostaw rosyjskiego gazu. Właśnie temu uzależnieniu służy także forsowane przez Timmermansa zielone szaleństwo, czyli Europejski Zielony Ład. Uczynienie tego ignoranta odpowiedzialnym za wprowadzanie w UE Zielonego Ładu mówi nam wszystko. Los Europejczyków oddano w ręce typka, który nie ma żadnej merytorycznej wiedzy na temat problemów transformacji energetycznej. Te półgłówek w kwestiach energetycznych swoją niewiedzę nieudolnie tuszuje „zieloną” demagogią. Ciekawe, kiedy i gdzie Kreml uwiódł Timmermansa? Może stało się to podczas jego pracy w Moskwie, gdzie przez trzy lata zajmował tam stanowisko drugiego sekretarza ambasady Holandii? Nie zapominajmy, że ten niebezpieczny szkodnik otrzymał tytuł „Człowieka Roku Gazety Wyborczej”, a laudację na jego cześć wygłaszał stary komuch, Włodzimierz Cimoszewicz.

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
mietek88
05.11.2021 14:57

On nie jest lokajem tylko płatnym najemnikiem.

Zygmuś
05.11.2021 14:15

Jedna banda co wykłuła się z Jaja Czerwonego (obecnie Tęczowego).

ZSRE.jpg
Monsignore
08.11.2021 00:11

Oj tam, oj tam! Niebawem gościowi ukaże się dno w brukselskim korytku, więc dobrze myśli aby załatwić sobie następne. Nie ma się co dziwić, że facet myśli już dzisiaj o swej przyszłości. Po prostu jest przewidujący.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecki prawnik: polska reforma sądownictwa uzasadniona

Na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” sędzia Jan-Robert von Renesse ocenia, że część zmian w polskim sądownictwie odpowiada rozwiązaniami przyjętym...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x