INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:57 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemiecka kolubryna nie wypaliła

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Powrót Tuska zapowiadany był przez przedstawicieli totalnej opozycji i sprzyjające im media, niczym przyciągnięcie pod mury jasnogórskiego klasztoru kolubryny, opisywane w „Potopie” przez Sienkiewicza. Tusk niczym ta kolubryna miał skruszyć PiS-owskie mury i zdobyć twierdzę polskiego ciemnogrodu. Wygląda jednak na to, że nie trzeba było nawet Kmicica, ponieważ Tusk swoimi kłamstwami, obłudą i ciągłą zmianą zdania sam wepchnął sobie w lufę kiszkę z prochem, podpalił lont i wysadził się w powietrze. Najlepiej działalność tego krętacza i politycznego oszusta podsumował w sejmie premier Mateusz Morawiecki. Nawiązując do stanowiska Europejskiej Partii Ludowej, która domaga się odrzucenia polskiego Krajowego Planu Odbudowy, powiedział:
– Kto jest przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej? Donald Tusk. Ten sam pan Donald Tusk, który jest przewodniczącym Platformy Obywatelskiej. PO również domagała się tego, aby odrzucić Polski KPO. Później pan Donald Tusk wnioskował o to, żeby ten plan przyznać. Ale jestem co nieco zakłopotany, który pan Donald Tusk jest prawdziwy? Czy ten z Twittera, który domaga się przyznania KPO, czy ten przewodniczący PO, która odrzuca w polskim parlamencie KPO, czy wreszcie który jest przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej, która wczoraj w sposób jednoznaczny i bardzo czytelny zażądała, by KPO nie został przyjęty.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
29.11.2021 17:23

rude to wredne , tfuSSk to hitlerowski POmiot

Burmistrzowa
30.11.2021 13:10

Niemcy chcą POwrócić na swoją granicę wschodnią z końca 1939 roku 😉

Czekają tylko na atak Rosji na Ukrainę, a ci na równoległy atak Chińczyków na Tajwan!

Co zrobi Biden? wielką kupę 😉

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ustawa albo śmierć! Niedzielski grozi PiS dymisją

Adam Niedzielski ma grozić premierowi złożeniem dymisji. Do zamieszania odniósł się rzecznik rządu. Według dziennikarzy radia RMF minister zdrowia Adam...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x