INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:40 | piątek | 27.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Grzegorz Braun wzywa do zaniechania linczu na prezesie NIK. Został wykluczony z obrad! [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Czarna legenda bitwy pod Korsuniem

26 maja 1648 r. Choćbyśmy bardzo chcieli, w historii Polski nie zawsze było wspaniale, a powiedzenie, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, tylko ich dowództwo,...

Koniecznie przeczytaj

Poseł Grzegorz Braun został ponownie wykluczony z obrad. Tym razem były to obrady sejmowej komisji ds. kontroli państwowej i spraw zagranicznych.

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun został wykluczony z prac sejmowej komisji ds. kontroli państwowej i spraw zagranicznych. Powód ten sam co zawsze – niezasłanianie ust i nosa.

- reklama -

Przewodniczący komisji ds. kontroli państwowej i spraw zagranicznych chciał wyrzucić również innych posłów Konfederacji – Jakuba Kuleszy i Michała Urbaniaka. Ale posłowie prawicy nie chcieli ustąpić.

Zarządzona została przerwa, ale po niej posłowie ponownie pojawili się na sali. Ostatecznie podjęta została decyzja o zmianie godziny i miejsca posiedzenia.

Zanim doszło do wykluczenia miała miejsce wymiana zdań między Braunem i przewodniczącym komisji. Poseł Konfederacji stanął w obronie prezesa NIK Mariana Banasia.

- reklama -

Według Brauna działania komisji wobec prezesa NIK próbą “prowadzenia linczu na prezesie Marianie Banasiu”. Przypomnijmy – komisja omawiała sprawę wyjazdu delegacji NIK do Mińska.

W tym celu w Sejmie stawić mieli się Marian Banaś, jego syn Jakub oraz kilku dyrektorów NIK. Mieli oni uzasadnić, co stało za decyzją o wizycie na Białorusi w momencie kryzysu na granicy.

Rzecznik NIK stwierdził, że delegacja odbyła się w ramach standardowej współpracy międzynarodowej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Tego miałeś nie wiedzieć! Rząd oskładkuje umowy cywilnoprawne! Sporo na tym stracisz…

Nawet kilkaset złotych straci zleceniobiorca lub wykonawca umowy o dzieło. Rząd wpisał do Krajowego Planu Odbudowy oskładkowanie umów cywilnoprawnych....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x