INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:15 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PiS 37 proc., KO 25 proc. Wysoki wynik Konfederacji [SONDAŻ]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Social Changes przygotowało nowy sondaż. Wyniki są diametralnie inne od tych prezentowanych przez Kantar.

Wczorajszy sondaż Kantar wywołał spore emocje. Różnica między PiS, a KO była niewielka.

- reklama -

Nowe badania, na zlecenie portalu braci Karnowskich wPolityce, pokazuje, że PiS wciąż mocno góruje nad KO.

PiS zdobyło 37 proc. respondentów; na KO – 25 proc., a na Polskę 2050 – 11 proc.

Do Sejmu dostałyby się także Konfederacja z 10 proc. poparcia, Lewica – 8 proc. i PSL 5 proc.

- reklama -

Pod progiem wyborczym znalazły się: Kukiz’15 z poparciem 2 proc. respondentów oraz Porozumienie, na które wskazało 1 proc. badanych.

Deklarowana frekwencja wyniosłaby 59 proc.

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym w dniach od 18 do 21 marca 2022 roku. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział 1074 osób.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Polonus
04.07.2022 18:10

Nie wazne kto glosuje, lecz kto liczy glosy…..Tuska i czerwonych mielismy i czkawka po nich do dzisiaj przynosi mi wstyd wsrod zachodnich kolegow. PiS nie jest najlepszy, ale za nich nie musze sie wstdzic, a to juz bardzo duzo.Wiec, na bezybiu i rak ryba.

TABULA RAZA
02.10.2022 09:30

tzw. rynek polityczny w Polsce w rzeczywistości jest jak magazyn w którym skala skundlenia określa zapotrzebowanie, a zasadą naczelną jest główna wytyczna tajnego referatu bermana ! IDIOCI NA CZOŁÓWKĘ ! A MY ŻYDOWSKA OPRESJA ZA NIMI , ZA NIMI ,ZA NIMI ! TO JEST TO WSZYSTKO CO BYŁO EWOLUCJĄ WŁADZY “OPRESYJNEJ” POPRZEZ LATA 60 , 70 , 80 , 90 , 2 TYSIĘCZNE ! JEST TO PROCES POKOLENIOWEJ SZTAFETY ŻYDOWSKIEJ OPRESJI NA ZIEMI POLSKIEJ ! WOJNA NA UKRAINIE JEST INTERESEM GLOBALNYM WALL STREET , jako prasy wyciskającej strefy wpływu w USA ,IZRAELA , EUROPEJSKIEGO WERKU ŻYDOWSKIEGO ! NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ ŻE ROSJA OBECNIE DOJRZEWA DO ROZGRYWKI GLOBALNEJ ! JEDNOCZEŚNIE ROZGRYWAJĄCY GLOBALNIE =CHINY , NIE JEST I NIE BĘDZIE SOJUSZNIKIEM USA , BO TRAKTUJE TO PAŃSTWO = SWEGO IDEOWEGO WROGA NR. 1 ! ZARÓWNO W ROZWOJU SPOŁECZNYM ,INTELEKTUALNYM , PRZEMYSŁOWYM ,STREFY WPŁYWÓW I CO JEST TEGO WYPADKOWĄ , W STARCIU MILITARNYM ! CHINY UDOWODNIŁY SWYM ROZWOJEM I OBECNĄ POZYCJĄ HEGEMONA ŚWIATA ŻE BUDOWA I ROZWÓJ PAŃSTWA SOCJALISTYCZNEGO JEST FAKTEM I OKREŚLIŁY PODSTAWOWY WYMÓG TAKIEGO SUKCESU= WYKLUCZENIE WPŁYWÓW ŻYDOWSKICH ! KAŻDY KTO ZROZUMIE ” POLSKĄ PIGUŁKĘ” I JEJ SKŁAD ZROZUMIE , CZYM JEST “CYWILIZACJA ŚMIERCI”,JEJ ZASADNOŚĆ I DLACZEGO TAK JEST TO MODEROWANE ! UWAŻAM ZE ” DUCHY” ALBO SIĘ OKREŚLĄ , ALBO PRZEPADNĄ W “ROSOLE ” ! JEST JEDEN X KTÓRY NIE JEST UJAWNIONY , A MUSI BYĆ ABY ROZPOCZĄĆ DROGĘ KU NORMALIZOWANIA ŚWIATA , I Z R A E L ! =JAKA MA BYĆ PRZYSZŁOŚĆ TEGO PAŃSTWA I GDZIE MOGŁO BY SIĘ ONO REALIZOWAĆ ! WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE “UKRAINA PEŻYNA” JEST TAKIM MIEJSCEM , ALE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO “HUTNICZY WYTOP” UKRAINY JEST NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM ŻYDÓW W HISTORII TEGO NARODU TUŁACZY !

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lech Wałęsa zbankrutował, ale…

Lech Wałęsa stacza się w nędzę. Walory finansowe wysysa z niego „pijawa”, rodzina żąda pieniędzy. Jedyna nadzieja w wyjazdach...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx