INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:34 | niedziela | 10.12.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Geje chcą dzieci

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 grudnia

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Władze Nowego Jorku chcą zamknąć działającą od 60 lat chrześcijańską organizację adopcyjną, bo odsyła chętnych do adopcji gejów do innych organizacji.

Centrum New Hope Family Services to istniejąca od 60 lat chrześcijańska agencja adopcyjna, działająca w Nowym Jorku. Do tej pory pomogło 1000 dzieci znaleźć rodziny adopcyjne. Pomogło także wielu kobietom w ciąży oraz cierpiącym na poaborcyjną traumę (której zdaniem feministek nie ma).

- reklama -

Wygląda jednak na to, że niedługo istnieć przestanie. Władze Nowego Jorku dążą do jego zamknięcia, bo nie rozpoznaje wniosków o adopcję dzieci przez gejowskie pary.

Żeby była jasność – w stanie Nowy Jork geje mogą “kupić” sobie dzieci od opłaconej surogatki. Mogą też je adoptować, gdyż działa tam wiele agencji adopcyjnych, które chętnie znajdą takiej parze opuszczone dziecko, którym dwóch tatusiów może się zająć.

Centrum New Hope Family Services uznaje jednak, że dla dziecka najlepsza jest pełna rodzina, złożona z mamy i taty i odmawia obsługiwania gejowskich par.

- reklama -

Jako pierwsze Centrum zaatakowało stanowe Biuro ds. Dzieci i Rodziny, które przed sądem żądało zamknięcia New Hope Family Services (NHFS). We wrześniu organizacja wygrała proces, ale nie oznaczało to koniec represji wobec niej.

Lewackie władze zwróciły się do stanowego Wydziału Praw Człowieka, którego urzędnicy . zagrozili organizacji dochodzeniem i udowodnieniem… łamania praw człowieka. Łamanie praw człowieka miałoby polegać na łamaniu praw gejów do posiadania dzieci. Prawami dzieci, które może wolałaby mieć mamę i tatę a nie dwóch tatusiów ani prawami organizacji, zagwarantowanymi jej w pierwszej poprawce do Konstytucji USA, urzędnicy zdają się nie przejmować. Albowiem we współczesnym świecie nie ma większych problemów od „praw osób LGBT”. Na razie New Hope nie zamierza się poddawać i postanowiła odpowiedzieć pozwem. Jej prawnicy wystąpili na drogę sądową przeciwko stanowej administracji, zarzucając jej nadużywanie władzy, aby łamać prawa religijne organizacji.

Źródło: PCH24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
PI Grembowicz
19.11.2022 14:47

Dzieci nie chcą pederastów, czyli pedofilów.

billy
29.11.2022 14:55

Geje chcą dzieci? Niech próbują noce i wieczory są teraz długie

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Polska azylem dla mieszkańców Unii

Do Polski uciekają ci, którzy nie mogą już żyć w „tolerancyjnej” Europie, gdzie „troska” urzędu odbiera im dzieci, dach...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx