INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:34 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kiepskie talenty

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Marszałek Hołownia dyskryminuje kobiety. Taki utalentowany a zignorował popisy swoich koleżanek. Żadnego złotego przycisku, żadnych pochwał, żadnego podziękowania za cyrk, jaki urządziły w polskim Parlamencie.

Lewactwo to jednak stan umysłu. W Środę Popielcową sejmowe lewaczki pod przewodem Wandy Nowickiej, Klaudii Jachiry i Katarzyny Kotuli urządziły w Sejmie dyskotekę. Inicjatywę ogłosiła dzień wcześniej Wanda Nowicka zapowiadając ją dzień wcześniej w mediach społecznościowych pod hasłem “ZATAŃCZ – PROTESTUJ przeciwko przemocy, bo wspólny taniec wyzwala energię, bo TYLKO „TAK” OZNACZA ZGODĘ!”.

- reklama -

W Środę Popielcową towarzyszki zebrały się więc w holu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i odziane w przeważnie legginsy i t-shirty, uskuteczniły jakieś żałosne podrygi, wymachując rękami z przywiązanymi do nich różowymi wstążkami. Marszałek Hołownia nie zasiadł niestety w loży oceniającego i nie nacisnął złotego przycisku. Tak wygląda powaga Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej zdominowanego przez lewactwo. Nawiasem mówiąc, to same które stanowczo domagało się obchodzenia żydowskiej tradycji, najwyraźniej uważając, że ta katolicka jest bez znaczenia i nie będzie im “ciemnogród” mówił, kiedy i gdzie mają skakać. A poza tym skakanie 14 lutego to nowa świecka tradycja, na obchody której nawet Bareja nie wpadł. Wpadła za to, a jakże – opętana myśleniem tylko o jednym feministka.

Nowa świecka tradycja

Akcję w 2011 roku wymyśliła Eve Ensler, autorka „Monologów Waginy” (lektury nie polecamy). Uznała, że tańczenie przez kobiety w miejscach publicznych będzie najlepszym sposobem na… gwałt i przemoc wobec kobiet. Jak widać, walka z terroryzmem prowadzona poprzez mazanie kredą po chodnikach, zaczęła się od ulicznych podrygów jako walki z przestępczością wobec kobiet. Jak się łatwo domyślić, liczba gwałtów od tych podrygów nie spadła. Ba! W takich Niemczech czy Szwecji od czasu zasilenia ich “inżynierami i lekarzami” z Afryki i Bliskiego Wschodu nawet wzrosła, ale przecież lewaczki nie będą sobie tym zaprzątać główek. Potańczą i wyrażą sprzeciw, a kto uważa to za głupotę, ten… i tu można sobie wpisać dowolne wyzwisko. Przemocowcy na pewno obejrzą i będą tak wstrząśnięci, że nigdy więcej nie podniosą ręki na kobietę. Pani Nowicka niestety nie poinformowała, czy wysłała już nagranie z tańców do talibów w Afganistanie, żeby się opamiętali i pozwolili Afgankom zdjąć burki i udać się do szkoły. Nie pokazała nawet statystyk wskazujących, że takie tańce zmniejszają przemoc wobec kobiet.

- reklama -
Fot. X(Twitter) MIchał Jelonek

Dokładnie w tym samym czasie eurodeputowani z ugrupowań reprezentowanych przez podrygujące panie zagłosowali w Europarlamencie za mechanizmem relokacji nielegalnych imigrantów, dzięki czemu do Polski może trafić kilkaset tysięcy “inżynierów i lekarzy”. Patrząc na doświadczenia państw, które już tego szczęścia doświadczyły, są spore szanse, że w niedalekiej przyszłości, towarzyszki będą musiały wzmóc taneczne wysiłki. Albo i pójść w nich dalej, ubogacając choreografię o nowe elementy.

Na razie towarzyszki nie wpadły jeszcze na zorganizowanie w Sejmie Marszu Szmat, który swego czasu przechodził ulicami stolicy i nie paradowały topless po sejmowych korytarzach, ale patrząc na ich zachowanie i poziom intelektualny to pewnie tylko kwestia czasu. A my wszyscy za to płacimy. Nagrania nie publikujemy. Tego nie da się odzobaczyć.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

ZBRODNIA NIEUKARANA

Uświadommy sobie, że ludzie odpowiedzialni za polityczny flirt z Putinem wrócili właśnie do władzy i służb specjalnych. Trzeba być kimś zupełnie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx