INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:41 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zamieszki w Londynie. Policja celem ataku

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Etniczna banda napadła na londyńskich policjantów. Do aktu agresji doszło, gdy policyjny patrol usiłował pomóc człowiekowi, którego chwilę wcześniej obrabowali ci sami bandyci.

– Grupa ciemnoskórych bandytów napadła na policjantów w Londynie – alarmuje „The Telegraph”. Zajście zostało udokumentowane telefonem świadka parkującego samochód w miejscu zajścia.

Według brytyjskiego dziennika, policyjny patrol zatrzymał się, aby udzielić pomocy poszkodowanej osobie. Był to starszy mężczyzna, na którego chwilę wcześniej ciemnoskóra banda dokonała napadu rabunkowego.

- reklama -

Policjanci natychmiast przystąpili do zatrzymania bandytów, którzy nie zdążyli uciec z miejsca przestępstwa. Podczas interwencji bandyci zaatakowali samotnego policjanta. Film dokumentuje moment, gdy stróż prawa jest przewracany na ziemię, a następnie kopany po całym ciele.

Jeden z napastników tańczył z radości podczas bicia policjanta, co może wskazywać, że znajdował się pod wpływem narkotyków. Stróżowi prawa usiłował pomóc ciemnoskóry biznesmen, który wybiegł ze swojego punktu usługowego. Uzbrojony w kij bejsbolowy próbował przegnać bandytów.

Wokół leżącego i bitego policjanta zebrała się grupa ciemnoskórych gapiów, którzy „z aprobatą” nagrywali zajście na telefoniczne kamery. Jak powiedział „The Telegraph” interweniujący biznesmen: „żaden z nich nie był zainteresowany udzieleniem pomocy policjantowi”.

- reklama -

Sam wyjaśnił dziennikarzom, że: „Pomógłby każdemu człowiekowi, na którego napadłaby duża grupa napastników. Jeśli byłby to czarny chłopak zaatakowany przez białych, zrobiłbym to samo”.

Sytuację zmieniły posiłki wezwane przez bitego funkcjonariusza. Policjanci zatrzymali wszystkich kryminalistów, w tym 13-letniego, zdeprawowanego podrostka. Minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii ocenił atak na policjanta, jako wydarzenie „hańbiące i szokujące”. Zachowanie gapiów filmujących kryminalne zajście nazwał „żenującym”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Jak wygląda świat bez gotówki? Właśnie tak!

Dziewiętnasty lipca 2024 pokazał, jak będzie wyglądać świat bez gotówki, oparty wyłącznie na elektronicznym pieniądzu, obsłudze klienta, nawigacji -...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx