INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:37 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szturm policji, pobitych kilkadziesiąt osób! Antifa zmasakrowała mieszkańców Portland [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Bojówkarze Antify zaatakowali w Portland pokojową demonstrację żądającą przywrócenia porządku i prawa. Zamaskowani bandyci, przede wszystkim Afroamerykanie, pobili ciężko 30 osób. Policja szturmowała barykady wzniesione przez bandytów.

– Portland w stanie Oregon przeżyło kolejną ciężką noc – informuje portal Breitbart. Na ulice wyszły hordy bojówkarzy, którzy z okrzykami: „Zabijaj policjantów!” terroryzowali mieszkańców.

Jak poinformowała policja, bandyci z Antify pobili ciężko 30 uczestników pokojowej demonstracji, która stanęła im na drodze, wznosząc hasła przewrócenia porządku i prawa. Według relacji świadków lewacy najpierw zmasakrowali ludzi do nieprzytomności, a następnie znęcali się nad leżącymi, kopiąc zakrwawione ofiary.

- reklama -

– Oto co robi z ludźmi Antifa. Wiecie już, po co ci bandyci noszą ze sobą kije bejsbolowe? – zapytał w Twitterze jeden ze szczęśliwców, któremu udało się uciec.

Wezwana na miejsce policja musiała szturmować barykady, które lewacy wznieśli na widok sił porządkowych. Jak przypomina portal Breitbart, taka sytuacja trwa w Portland od 80 dni.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx