INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:07 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Apel Beaty Mazurek: Ujawnijmy to, bo i tak wyjdzie!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Beata Mazurek, europosłanka PiS zaapelowała na Twitterze do ministra Adama Niedzielskiego o publikację listy osób zaszczepionych poza kolejnością w WUM.

W poniedziałek Niedzielski podczas konferencji prasowej powiedział, że opublikowanie pełnej listy nie jest możliwe, ze względu na to, że zawierałaby dane dotyczące zdrowia niektórych osób. Ze względu na nieprawidłowości przy szczepieniach na Warszawski Uniwersytet Medyczny nałożono karę 350 tys. złotych.

- reklama -

Oliwy do ognia dodał wiceminister MSWiA, Błażej Poboży, który stwierdził, że na 450 osób zaszczepionych w WUM, aż 200 było poza jakąkolwiek kolejnością. – Gigantyczny skandal – napisał Poboży.

– To ja zapytam, kiedy poznamy pełną listę tych zaczepionych poza kolejnością i bez przyzwoitości? Panie Ministrze @a_niedzielski to i tak wyjdzie, nie ma co zwlekać z jej ujawnieniem – zaapelowała na Twitterze Mazurek.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx