INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:18 | czwartek | 23.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ziobro atakuje… Morawieckiego: Zgadza się na dyktat Berlina i Brukseli

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W Zjednoczonej Prawicy atmosfera musi być coraz bardziej napięta, skoro Zbigniew Ziobro, w końcu ciągle jeszcze urzędujący minister sprawiedliwości publicznie atakuje premiera Morawieckiego. Wysuwa przy tym naprawdę poważne zarzuty.

W programie „Siódma 9” Ziobro mówił na temat sporu dotyczącego unijnego budżetu i powiązanego z nim Funduszu Odbudowy. Nieodwołalnie związany jest z tym Nowy Ład, plan gospodarczy PiS na odbudowę polskiej gospodarki po pandemii.

- reklama -

 – Zjednoczona Prawica była i jest koalicją, a koalicja ma to do siebie, że reprezentuje nieco inne wrażliwości i poglądy. Czasami są to większe różnice, czasami są to też zbieżne stanowiska. Oczywiście nawet dość często. Natomiast zdarza się tak, że pojawiają się napięcia, wynikające z zasadniczych różnic programowych i taką sytuację mamy rzeczywiście w tej chwili – powiedział Zbigniew Ziobro.

– Pan premier zresztą wcześniej zapowiadał w Sejmie, że […] weta użyje. Ale ostatecznie zgodził się na dyktat z naszego punktu widzenia, tak należy to nazwać, Brukseli i Berlina – dodał.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx