INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:14 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czeska dobra rada dla rasowych aktywistów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Członkowie kontrowersyjnego ruchu społecznego z Czech postanowili, że ważne są nie tylko życia Afroamerykanów, ale wszystkich ludzi.

Członkowie czeskiego ruchu społecznego „Slušní Líde” (Porządni Ludzie) z Brna, opublikowali w sieci pozdrowienia dla amerykańskich i europejskich zadymiarzy oraz niszczycieli pomników związanych z BLM.

Na grupowym portrecie członkowie „SL” trzymają wspólnie ogromny transparent. Hasło w języku czeskim adresowane do BLM brzmi: „Policja nie jest winna, że przesraliście swoje życie”. Uwagę zwraca podpis w języku angielskim: All LivesMatter, czyli Ważne jest Życie Wszystkich Ludzi.

- reklama -

ALM to hasło, które bezskutecznie próbowała wylansować administracja Baracka Obamy, aby zmniejszyć afroamerykański rasizm skierowany przeciwko białej większości USA. Niestety czarnoskóra diaspora odrzuciła inicjatywę powszechnego poszanowania życia bez względu na kolor skóry.

„Porządni ludzie” należą do najbardziej kontrowersyjnych ruchów społecznych, działających na terenie Czech. Mainstreamowe media i lewicowe siły polityczne zarzucają „SL” ultraprawicowe poglądy.

Z kolei program ruchu koncentruje się na ujawnianiu i nagłaśnianiu korupcji i nieetycznych postaw wśród mainstreamowych polityków bez względu na kolory polityczne, które reprezentują. „Porządni Ludzie” występują także z inicjatywami samorządowymi, m.in. sprawiedliwego podziału pieniędzy obywatelskich.

- reklama -

Opowiadają się za ścisłą kontrolą samorządowych inwestycji.
Czeskie MSW wpisało ruch na listę zagrożeń ekstremistycznych, za co „SL” pozwał ministerstwo za zniesławienie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx