INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:16 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Biały Dom obnaża fałszerstwa liberalnych mediów

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

Liberalne media zaatakowały przemówienia Donalda Trumpa wygłoszone z okazji Dnia Niepodległości. Dla amerykańskiej lewicy patriotyzm, rodzina i szacunek dla historii to rasistowskie knowania ciemnych sił.

– Dwa orędzia Donalda Trumpa wygłoszone z okazji Dnia Niepodległości zostały fałszywie zinterpretowane przez główne media USA – informuje Głos Ameryki. Dla przypomnienia mainstreamowe tytuły znajdują się pod kontrolą liberałów, wspierając BLM i Antifę. Dlatego główne media nazwały wystąpienia prezydenta USA: rasistowskimi. Donald Trump został przedstawiony zaś jako „ciemna siła” prowokująca rozłam i wrogość w społeczeństwie amerykańskim.

Tymczasem, jak wyjaśniła rzecznik prasowa Białego Domu: „w rzeczywistości prezydent usiłuje ponownie zjednoczyć kraj, nawiązując do najlepszych tradycji patriotyzmu i w duchu amerykańskich wartości”.

- reklama -

Zdaniem Kayleigh McEnany, przesłanie Donalda Trumpa do Amerykanów jest aktualne jak nigdy. Dlatego prezydenta poparli obywatele szanujący historię USA i wszyscy, którym droga jest Ameryka.

– Tłumy podburzone przez radykalną lewicę próbują zniszczyć nasze pomniki i miejsca pamięci, od George’a Washingtona do Mahatmy Gandhiego. Bezmyślne masy żądają rozwiązania policji, żeby uczynić nasze miasta bezbronnymi – stwierdziła fakty rzecznik prasowa.

Aby udowodnić racje Donalda Trumpa, przedstawiła kryminalną statystkę rozruchów BLM i Antify. Tylko w ostatni weekend w Nowym Jorku miały miejsce 44 strzelaniny z 11 ofiarami śmiertelnymi. W Chicago w takich samych okolicznościach zginęło 13 osób, rannych zostało 75.

- reklama -

Według Kayleigh McEnany prezydent przypomniał Amerykanom, że są jedną rodziną i jednym narodem, w imię wspólnej przyszłości i wolności. Zapytała, jak to się stało, że liberalne media dostrzegły w apelu Trumpa wezwanie ciemnej siły do społecznych podziałów?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy. Pierwsze koty… do pudła?

Jak Niemcy wprowadzają prawo, to nie żartują. Przekonał się o tym kot z Walldorf ukarany właśnie grzywną w kwocie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx