INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:21 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Minister Michał Woś zmieni stanowisko? Zamiast środowiska, prawa obywatelskie i tożsamość europejska

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Według nieoficjalnych informacji, które pozyskał portal gazetaprawna.pl, Solidarna Polska straci ministerstwo środowiska.

Obecny minister Michał Woś ma w przyszłym, zrekonstruowanym rządzie objąć stanowisko ministra bez teki ds. “praw obywatelskich i tożsamości europejskiej”. Portal cytuje słowa swoich informatorów, według których zadaniem ministra Wosia będzie dawanie odporu “agendzie lewicowej”.

- reklama -

Oznacza to, wbrew wcześniejszym spekulacjom, że Zjednoczona Prawica, nie odetnie się od krytyki ideologii gender Prawica nie odejdzie od tematów takich jak krytyka ruchów LGBT, mimo że. W tekście dotyczącym nowej funkcji min. Wosia, sugeruje się, że wśród spraw, którymi będzie się zajmował, znalazłby się zapewne opublikowany właśnie list ambasadorów 50 państw ws. rzekomej dyskryminacji w Polsce osób środowisk LGBT.

Gazeta, powołując się na wypowiedź polityka Zjednoczonej Prawicy, sugeruje, że “odpowiedź polskiej dyplomacji” na wspomniane pismo jest zbyt “miękka”. Zdaniem owego polityka “można byłoby rozważyć działanie, w ramach którego poszczególni polscy ambasadorowie również wykazaliby w listach otwartych niedociągnięcia krajów-sygnatariuszy np. w kwestii praw człowieka”.

Źródło: gazetaprawna.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx