INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:28 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rewolucyjny pomysł ruchu Hołowni. Stworzą własne centrum zarządzania kryzysowego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Zdecydowaliśmy, że naszymi siłami zorganizujemy nasze własne centrum zarządzania kryzysowego, w którym będą działać eksperci – poinformował podczas konferencji prasowej Michał Kobosko, wiceszef ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni.

Centrum będzie dowodził gen. Mirosław Różański. Decyzja w tej sprawie zapadła w związku z niedostatecznym, zdaniem działaczy ruchu, zaangażowaniem rządu w walkę z Covid-19 i ograniczaniem jej skutków.

- reklama -

W opinii wiceszefa ruchu, system zarządzania kryzysowego powinien opierać się na posiadanych zasobach – w tym siłach zbrojnych, koordynacji działań i polityce informacyjnej. Generał Różański zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudu o zwołanie Biura Bezpieczeństwa Narodowego z udziałem ekspertów.

Uznał, że pozwoli to na “realną ocenę stanu faktycznego zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa”. Wskazał też, że rząd powinien zaangażować wojsko w budowę szpitala polowego w rejonie najbardziej zagrożonym Covid-19.

Za celowe uważam przeprowadzenie testów, aby realnie ocenić, jakie są kondycje i możliwości poszczególnych służb w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli – tłumaczył generał.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Czy aresztowany Romanowski miał dostarczyć “dowodów” na Ziobrę?

Pośpiech jest złym doradcą - to wiadomo nie od dziś. A jeśli doda się do tego nienawiść, to łatwo...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx