INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:52 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poszli na urodziny do Mazurka. Teraz będzie kara od Tuska?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

W tym tygodniu media obiegła informacja o imprezie urodzinowej zorganizowanej przez dziennikarza Roberta Mazurka, w których gośćmi byli m.in. politycy z wszystkich opcji politycznych. Z Platformy Obywatelskiej obecni byli Tomasz Siemoniak czy Borys Budka. Okazuje się, że politycy mogą zostać ukarani.

Media podają informację w której czytamy, że lider PO Donald Tusk miał wezwać z powodu urodzin na dywanik obu polityków.

- reklama -

Donald Tusk wezwał na rozmowę Borysa Budkę i Tomasza Siemoniaka w związku z niezachowaniem należytych standardów, jakich oczekuje się od wiceprzewodniczących PO; obaj oddali się do dyspozycji szefa PO – poinformował PAP rzecznik PO Jan Grabiec.

Sprawa może budzić oburzenie, bowiem w trakcie imprezy urodzinowej, trwało posiedzenie Sejmu na którym przemawiał szef NIK Marian Banaś.

Klub parlamentarny na najbliższym posiedzeniu Sejmu prowadzić będzie jeden z zastępców szefa klubu – dodaje Grabiec w rozmowie z PAP.

- reklama -

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
22.09.2021 21:24

Bo wszyscy Wolacy to jedna rodzina…

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x