INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:25 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk nienawidzi ludzi? Mówi, że politycy PO nie mogą „bratać się z takimi ludźmi jak Szumowski”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Nie milkną echa po słynnych urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka. Donald Tusk wezwał na dywanik polityków PO, którzy uczestniczyli w imprezie, a są nimi m.in. Borys Budka i Tomasz Siemoniak. Złośliwi twierdzą, że Tusk w ten sposób chce zrobić sobie w partii porządek. Gdy pytają, lider PO odpowiada, że nie można…bratać się z ludźmi z PiS.

Tusk odbył czat z wyborcami podczas którego odpowiadał na wiele pytań. Padł również pytanie o urodziny Mazurka, a dokładniej gdy wziąłby w nich udział? Odpowiedział, że nawet gdyby został zaproszony, nie poszedłby na imprezę:

- reklama -

Nie byłem zaproszony, ale niezależnie od tego nie uczestniczyłbym w tej imprezie. (…) Na urodziny chodzę do najbliższych przyjaciół i rodziny. (…) Z panem posłem Markiem Suskim… nie. Staram się dobierać starannie towarzystwo wtedy, gdy szukam chwili relaksu i spokoju – stwierdził.

Uważałbym szczególnie dzisiaj za ważne wskazanie, by dziennikarze i politycy nie przekraczali tej granicy, nie przekraczali granicy, by nie wykraczali poza role społeczne, które ich zawody im narzucają – dodał.

Tusk wskazał, że z takimi ludźmi jak Szumowski (były minister zdrowia też był na imprezie) nie można się bratać:

- reklama -

Jeżeli ktoś zakłada, i słusznie, że miejsce pana Szumowskiego jest przed sądem, za te przekręty, którym patronował (…) ten niezwykły skandal, że to w czasie pandemii (…) to nie można jednego dnia formułować ciężkich, uzasadnionych, oskarżeń, a drugiego dnia uczestniczyć w imprezie i bratać się z tego typu postaciami. Dla naszych wyborców takie zachowania są trudne do wytłumaczenia – powiedział Donald Tusk.

Źródło: YouTube / PO

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Free4man
24.09.2021 09:33

Na imprezie był też pomorski baron Sławomir Arkadiusz Neumann:)
Czy Sławo jest nietykalny ze względu na wiedzę?

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Danie z premiera, czyli historia Niderlandów

Oficjalnie holenderski przewoźnik wystawił Niemcom rachunek za transport 102 tys. Żydów. Niemcy, naród skrupulatny zapłacili im miliony guldenów.  Dopiero...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx