INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:36 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tusk nienawidzi ludzi? Mówi, że politycy PO nie mogą „bratać się z takimi ludźmi jak Szumowski”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Nie milkną echa po słynnych urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka. Donald Tusk wezwał na dywanik polityków PO, którzy uczestniczyli w imprezie, a są nimi m.in. Borys Budka i Tomasz Siemoniak. Złośliwi twierdzą, że Tusk w ten sposób chce zrobić sobie w partii porządek. Gdy pytają, lider PO odpowiada, że nie można…bratać się z ludźmi z PiS.

Tusk odbył czat z wyborcami podczas którego odpowiadał na wiele pytań. Padł również pytanie o urodziny Mazurka, a dokładniej gdy wziąłby w nich udział? Odpowiedział, że nawet gdyby został zaproszony, nie poszedłby na imprezę:

Nie byłem zaproszony, ale niezależnie od tego nie uczestniczyłbym w tej imprezie. (…) Na urodziny chodzę do najbliższych przyjaciół i rodziny. (…) Z panem posłem Markiem Suskim… nie. Staram się dobierać starannie towarzystwo wtedy, gdy szukam chwili relaksu i spokoju – stwierdził.

Uważałbym szczególnie dzisiaj za ważne wskazanie, by dziennikarze i politycy nie przekraczali tej granicy, nie przekraczali granicy, by nie wykraczali poza role społeczne, które ich zawody im narzucają – dodał.

Tusk wskazał, że z takimi ludźmi jak Szumowski (były minister zdrowia też był na imprezie) nie można się bratać:

Jeżeli ktoś zakłada, i słusznie, że miejsce pana Szumowskiego jest przed sądem, za te przekręty, którym patronował (…) ten niezwykły skandal, że to w czasie pandemii (…) to nie można jednego dnia formułować ciężkich, uzasadnionych, oskarżeń, a drugiego dnia uczestniczyć w imprezie i bratać się z tego typu postaciami. Dla naszych wyborców takie zachowania są trudne do wytłumaczenia – powiedział Donald Tusk.

Źródło: YouTube / PO

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Free4man
24.09.2021 09:33

Na imprezie był też pomorski baron Sławomir Arkadiusz Neumann:)
Czy Sławo jest nietykalny ze względu na wiedzę?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecki prawnik: polska reforma sądownictwa uzasadniona

Na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” sędzia Jan-Robert von Renesse ocenia, że część zmian w polskim sądownictwie odpowiada rozwiązaniami przyjętym...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x