INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:53 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk nienawidzi ludzi? Mówi, że politycy PO nie mogą „bratać się z takimi ludźmi jak Szumowski”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Nie milkną echa po słynnych urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka. Donald Tusk wezwał na dywanik polityków PO, którzy uczestniczyli w imprezie, a są nimi m.in. Borys Budka i Tomasz Siemoniak. Złośliwi twierdzą, że Tusk w ten sposób chce zrobić sobie w partii porządek. Gdy pytają, lider PO odpowiada, że nie można…bratać się z ludźmi z PiS.

Tusk odbył czat z wyborcami podczas którego odpowiadał na wiele pytań. Padł również pytanie o urodziny Mazurka, a dokładniej gdy wziąłby w nich udział? Odpowiedział, że nawet gdyby został zaproszony, nie poszedłby na imprezę:

- reklama -

Nie byłem zaproszony, ale niezależnie od tego nie uczestniczyłbym w tej imprezie. (…) Na urodziny chodzę do najbliższych przyjaciół i rodziny. (…) Z panem posłem Markiem Suskim… nie. Staram się dobierać starannie towarzystwo wtedy, gdy szukam chwili relaksu i spokoju – stwierdził.

Uważałbym szczególnie dzisiaj za ważne wskazanie, by dziennikarze i politycy nie przekraczali tej granicy, nie przekraczali granicy, by nie wykraczali poza role społeczne, które ich zawody im narzucają – dodał.

Tusk wskazał, że z takimi ludźmi jak Szumowski (były minister zdrowia też był na imprezie) nie można się bratać:

- reklama -

Jeżeli ktoś zakłada, i słusznie, że miejsce pana Szumowskiego jest przed sądem, za te przekręty, którym patronował (…) ten niezwykły skandal, że to w czasie pandemii (…) to nie można jednego dnia formułować ciężkich, uzasadnionych, oskarżeń, a drugiego dnia uczestniczyć w imprezie i bratać się z tego typu postaciami. Dla naszych wyborców takie zachowania są trudne do wytłumaczenia – powiedział Donald Tusk.

Źródło: YouTube / PO

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Free4man
24.09.2021 09:33

Na imprezie był też pomorski baron Sławomir Arkadiusz Neumann:)
Czy Sławo jest nietykalny ze względu na wiedzę?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x