INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:52 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szydło o słowach von der Leyen: Retoryka oparta na wymuszaniu, straszeniu i szantażowaniu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Była premier, dziś europoseł PiS Beata Szydło na antenie Polskiego Radia, komentowała wtorkową debatę w PE na temat Polski. W jej ocenie, Bruksela stosuje wobec Polski retorykę szantażu.

Od dłuższego już czasu ta retoryka stosowana przez przedstawicieli brukselskiej biurokracji, Komisji Europejskiej, a szczególnie widać to też w Parlamencie Europejskim, no wobec Polski czy Węgier to jest retoryka oparta właśnie na wymuszaniu, na straszeniu, na szantażowaniu, jeżeli nie zrobicie tego co my chcemy, jeżeli nie zrobicie pewnych rzeczy, tak jak my chcemy, to będziemy, czy to odbierzemy wam pieniądze, czy to będziemy was zmuszali z wycofywania się z reform, które podjęliście i tak dalej – powiedziała Beata Szydło.

- reklama -

I jak podkreśliła:

Bardzo mocno wybrzmiała wczoraj taka retoryka w wypowiedzi pani przewodniczącej von der Leyen – powiedziała Beata Szydło w „Sygnałach dnia” PR1.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x