INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:21 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Szydło o słowach von der Leyen: Retoryka oparta na wymuszaniu, straszeniu i szantażowaniu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Była premier, dziś europoseł PiS Beata Szydło na antenie Polskiego Radia, komentowała wtorkową debatę w PE na temat Polski. W jej ocenie, Bruksela stosuje wobec Polski retorykę szantażu.

Od dłuższego już czasu ta retoryka stosowana przez przedstawicieli brukselskiej biurokracji, Komisji Europejskiej, a szczególnie widać to też w Parlamencie Europejskim, no wobec Polski czy Węgier to jest retoryka oparta właśnie na wymuszaniu, na straszeniu, na szantażowaniu, jeżeli nie zrobicie tego co my chcemy, jeżeli nie zrobicie pewnych rzeczy, tak jak my chcemy, to będziemy, czy to odbierzemy wam pieniądze, czy to będziemy was zmuszali z wycofywania się z reform, które podjęliście i tak dalej – powiedziała Beata Szydło.

I jak podkreśliła:

Bardzo mocno wybrzmiała wczoraj taka retoryka w wypowiedzi pani przewodniczącej von der Leyen – powiedziała Beata Szydło w „Sygnałach dnia” PR1.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x