INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:09 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sondaż, który daje dużo odpowiedzi! Oto jak zagłosują wyborcy przegranych kandydatów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Na zlecenie portalu wPolityce.pl, pracownia Social Changes, przeprowadziła bardzo ciekawe badanie dotyczące przepływu elektoratu. Na kogo zagłosują wyborcy przegranych kandydatów?

Badanie pokazuje, iż wyborcy Szymona Hołowni zagłosują przede wszystkim na Rafała Trzaskowskiego (72 proc.). Andrzeja Dudę wybierze tylko 9 proc. Z kolei 7 proc. nie pójdzie do drugiej tury, a 12 proc. to niezdecydowani.

- reklama -

Osoby popierające w I turze Krzysztofa Bosaka zagłosują na Dudę (38 proc.) i Trzaskowskiego (28 proc.). W wyborach nie weźmie udziału 26 proc., 7 proc. to niezdecydowani.

Wyborcy Władysława Kosiniaka-Kamysza wybiorą Trzaskowskiego (59 proc.) i Dudę (21 proc.). Do urn nie pójdzie 2 proc. 19 proc. nie wie, na którego kandydata głosować.

Wyborcy Roberta Biedronia postawią na Trzaskowskiego (72 proc.), natomiast na Dudę (9 proc.). 14 proc. nie weźmie udziału w głosowaniu. Niezdecydowanych jest 5 proc.

- reklama -

Elektorat Marka Jakubiaka zdecydowanie postawi na Dudę Dudę (78 proc.). Na Trzaskowskiego zagłosuje 22 proc. W tym przypadku nie ma osób niezdecydowanych.

Według tego sondażu Andrzej Duda może liczyć w drugiej turze na 48 proc. głosów, natomiast Rafał Trzaskowski na 43 proc.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x