INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:50 | sobota | 01.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szef MSZ prognozuje: 300, 400 nowych zakażeń dziennie nie zagraża systemowi opieki zdrowotnej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Minister zdrowia Łukasz Szumowski na antenie TVN był pytany o liczbę pacjentów w szpitalach, którzy są zakażeni koronawirusem. W ocenie ministra, na dzień dzisiejszy nic nie zagraża systemowi opieki zdrowotnej w Polsce.

Pamiętajmy, że taki stan, mniej więcej stabilny, na poziomie 300, 400 [nowych zakażeń], teraz troszkę więcej z racji również przesiewów, jest na razie, mówiąc językiem takim zarządczym, o tyle bezpieczny, opanowany, to są złe słowa, ale jest to poziom, który jeszcze nie zagraża systemowi opieki zdrowotnej w Polsce – stwierdził Łukasz Szumowski w „Jeden na jeden” TVN24.

- reklama -

Następnie podał liczby:

Mamy 70 osób na respiratorach. Gdyby chorych aktywnych było 7, 8, 10 tysięcy w szpitalach [taki poziom zagrażałby systemowi opieki zdrowotnej] – stwierdził Łukasz Szumowski w „Jeden na jeden” TVN24.

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Profesor Bralczyk na cenzurowanym  

Prof. Jerzy Bralczyk to wybitny znawca języka polskiego. Właśnie został ocenzurowany, a jego wykład usunięty z internetu. Okazało się,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx