INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:33 | niedziela | 28.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pilne! Michał Sz., „Margot” opuścił areszt! Sąd wydał zgodę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Trzy tygodnie od zatrzymania, aktywista LGBT Michał Sz., pseudonim „Margot” opuścił mury aresztu.

Margot opuściła mury aresztu! Trzy tygodnie po zatrzymaniu Margot na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie aktywistka Stop Bzdurom została wypuszczona z płockiego aresztu. Taką decyzję podjął dzisiaj sąd w odpowiedzi na zażalenie wystosowane przez obrońców Margot – napisali aktywiści Kampanii Przeciwko Homofobii.

- reklama -

Aktywista LGBT został zatrzymany 7 sierpnia w związku z zarzutami o naruszenie nietykalności cielesnej oraz zniszczenie mienia. Drugi zarzut to współudział w bezczeszczeniu warszawskich pomników, w tym figury Chrystusa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Czesia ze wsi Kuty i przytulanki Andrzeja Dudy

Wołodymyr Zełenski uczcił morderców dwuletniej Czesi Chrzanowskiej. Ukraińcy są nie tylko dumni z morderców Polaków. Posuwają się nawet dalej....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx