INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:14 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent Zielonej Góry uderza w Szumowskiego i Trzaskowskiego: „Za Covid-19 stoi spisek grupy Bilderberg”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Szok i falę komentarzy wywołał prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki swoim wpisem na temat pandemii koronawirusa. W ocenie włodarza miasta, mamy do czynienia z wielkim spiskiem.

Czytaj również: Edyta Górniak mówi, że pandemii koronawirusa to pic! „To jest zamach na ludzkość”

- reklama -

Do wpisu Kubickiego skłoniły zdjęcia z wakacji Łukasza Szumowskiego. Według bezpartyjnego samorządowca są one dowodem na to, że wirus wcale nie jest taki groźny.

On leci do kraju z którym chcemy zamknąć granice, z którego nie będziemy wpuszczać samolotów. Kurde czyli jego zdaniem ten wirus nie jest niebezpieczny bo można i latać i chodzić po plażach bez maseczki po prostu luz, bluz – pisze prezydent.

Atakuje również prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego:

- reklama -

Nie boi się z cała rodziną pojechać setek kilometrów i być na zatłoczonych plażach – tam nie ma wiarusa – ale boi się wysłać dziecko do szkoły przysłowiowe dwieście metrów od domu? Kurde to kiedy jest szczery, kiedy mówi prawdę? – pyta samorządowiec.

W jego poście pojawia się teoria spiskowa na temat działań grupy Bildenberg:

W ubiegłym roku Trzaskowski był na tajnym spotkaniu „Grupy Bilderberg”.To międzynarodowe, tajne stowarzyszenie osób ze świata polityki i gospodarki organizujące spotkania, w których bierze udział od 120 do 150 osób, złożonych z najwyższej rangi polityków, członków zarządów wielkich instytucji międzynarodowych, znaczących fundacji, banków i korporacji o globalnym zasięgu i wpływie. Ciekawe o czym oni rozmawiali na takim spotkaniu? A może właśnie o tym jak nas wszystkich ogłupić wirusem? – pisze Kubicki.

- reklama -

Cały post: https://www.facebook.com/janusz.kubicki.35/posts/2728751800704360

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x