INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:38 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pandemia wzrasta, ale wzrasta coraz wolniej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Pandemia wrasta, ale wzrasta coraz wolniej – ocenił we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski. Pojawia się szansa, nadzieja na wyhamowanie pandemii, i teraz bardzo wiele zależy od nas, od naszej codziennej postawy – apelował.

Minister zdrowia powiedział na konferencji prasowej, że wtorkowy wzrost zakażeń koronawirusem – 19 364 nowych przypadków – “wpisuje się w trend spadku dynamiki” epidemii i oznacza, że “pandemia wrasta, ale wzrasta coraz wolniej”. “To są sygnały pozytywne” – powiedział Niedzielski.

- reklama -

“Pojawia się szansa, pojawia się nadzieja na wyhamowanie pandemii, i teraz bardzo wiele zależy od nas, od naszej codziennej postawy, od tego czy będziemy pilnowali tych podstawowych zasad współżycia społecznego, (…) bo chodzi o to, żeby zachować dystans, chodzić w maseczce i oczywiście dezynfekować ręce” – apelował minister zdrowia.

Podkreślił, że ostatnie dane obligują do “postawy jeszcze większej odpowiedzialności”. “Bo to jest walka, którą wygramy właśnie dzięki naszej postawie, którą możemy wygrać tylko i wyłącznie dzięki wspólnemu poczuciu odpowiedzialności” – dodał Niedzielski. (PAP)

autor: Krzysztof Kowalczyk

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x