INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:19 | sobota | 27.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mocne wpisy lekarek z WUM: “Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę”!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

“W bardzo głębokim miejscu mam poprawność polityczną. Jestem lekarką, pracuję na WUM. Za ten wpis pewnie mnie zwolnią (…)” – takimi słowami zaczyna swój wpis na Instagramie pracująca w Warszawskim Szpitalu Uniwersyteckim specjalistka psychiatrii i psychoterapeutka Maja Herman.

Kobieta, opisując sytuację związaną z tzw. nauczaniem hybrydowym, odnosi się do szczepień celebrytów, którzy właśnie w jej szpitalu, skorzystali z możliwości ominięcia kolejki szczepień.

- reklama -

“Jak mnie wkurza ta tektura, która się zadziała. To ratowanie, ta akcja promocyjna szczepień, to dupczenie kotka za pomocą młotka” – pisze lekarka dodając, że jest to jej osobista opinia.

Podsumowując swój wpis, podkreślając, że dobrze zna środowisko celebrytów, zwracając się do nich, Maja Herman napisała: “1. zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę, 2 Spróbujcie wywalicie mnie z pracy za ten wpis to będę mogła w końcu poopowiadać co tam robicie”. Na koniec dodała jeszcze “(…) mam dość, że nikt nie potępił imiennie tego bagna, które sie zadziało”.

Komentując powyżej cytowany wpis, dr. Anna Jeznach, diabetolog z WUM, napisała: “Niestety ja też tak czuję, że zabrali moja szczepionkę. Pracuje w WUM od 18 lat, w tym m.in w szpitalu z kobietami w ciąży. Właśnie będę na 10 dniowej kwarantannie zamiast w pracy. Gdybym dostała szczepionkę byłabym z niej zwolniona (…)”.

- reklama -

Źródło:Instagram.com.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx