INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:35 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mocne wpisy lekarek z WUM: “Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę”!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

“W bardzo głębokim miejscu mam poprawność polityczną. Jestem lekarką, pracuję na WUM. Za ten wpis pewnie mnie zwolnią (…)” – takimi słowami zaczyna swój wpis na Instagramie pracująca w Warszawskim Szpitalu Uniwersyteckim specjalistka psychiatrii i psychoterapeutka Maja Herman.

Kobieta, opisując sytuację związaną z tzw. nauczaniem hybrydowym, odnosi się do szczepień celebrytów, którzy właśnie w jej szpitalu, skorzystali z możliwości ominięcia kolejki szczepień.

- reklama -

“Jak mnie wkurza ta tektura, która się zadziała. To ratowanie, ta akcja promocyjna szczepień, to dupczenie kotka za pomocą młotka” – pisze lekarka dodając, że jest to jej osobista opinia.

Podsumowując swój wpis, podkreślając, że dobrze zna środowisko celebrytów, zwracając się do nich, Maja Herman napisała: “1. zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę, 2 Spróbujcie wywalicie mnie z pracy za ten wpis to będę mogła w końcu poopowiadać co tam robicie”. Na koniec dodała jeszcze “(…) mam dość, że nikt nie potępił imiennie tego bagna, które sie zadziało”.

Komentując powyżej cytowany wpis, dr. Anna Jeznach, diabetolog z WUM, napisała: “Niestety ja też tak czuję, że zabrali moja szczepionkę. Pracuje w WUM od 18 lat, w tym m.in w szpitalu z kobietami w ciąży. Właśnie będę na 10 dniowej kwarantannie zamiast w pracy. Gdybym dostała szczepionkę byłabym z niej zwolniona (…)”.

- reklama -

Źródło:Instagram.com.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx