INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:17 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o pedofilii w Kościele! „Krycie, tuszowanie, manipulowanie nie chroni Kościoła”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Jesteśmy świadkami takiej gry. Najpierw jest głębokie milczenie, nic się nie dzieje. Pokazał się film braci Sekielskich i ksiądz prymas w kilka minut po emisji wydał oświadczenie – mówi ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski na antenie TVN24.

I znowu następuje głębokie milczenie, nic się nie dzieje (…). To jest ciuciubabka dla mnie – przyznał ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

- reklama -

Mentalność oblężonej twierdzi niszczy kościół w Polsce. To pozostało z czasu komunizmu. Ale przecież komunizm skończył się 30 lat temu. Dzisiaj nie można wciąż tłumaczyć się tym, że pewne sprawy są ukrywane, bo wrogowie nas atakują – mówił Isakowicz-Zaleski.

Krycie, tuszowanie, manipulowanie nie chroni Kościoła, a doprowadza do takich skandalicznych rzeczy. Jeśli odpowiedzialni za to tuszowanie sami nie odejdą, to będzie my świadkami kolejnych negatywnych działań, które uderzają w cały Kościół, szczególnie uczciwych księży, którzy pełnia posługę i pracują, a muszą później ponosić konsekwencję takich zaniechań – dodał.

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nie masz smartfona? Czeka cię lockdown!

Poseł PiS Czesław Hoc forsuje absurdalny przepis, który uniemożliwi normalne życie. Czy Sejm przyjmie „ostateczne rozwiązanie” dla osób bez...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x