INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:10 | niedziela | 04.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wałęsa w szale! „Znajduje się kozak Ziobro i zmienia wyroki”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

4 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Izba Kontroli Nadzwyczajnej Sądu Najwyższego uchyliła wyrok z 2011 r., w którym nakazano byłemu opozycjoniście z czasów PRL Krzysztofowi Wyszkowskiemu przeproszenie Lecha Wałęsy za nazwanie go tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”.

W marcu 2011 roku, sąd prawomocnie nakazał Wyszkowskiemu przeproszenie Wałęsy. za nazwanie go w telewizji tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”. Wyszkowski nie wykonał tego wyroku, wobec czego Wałęsa opublikował zasądzone przeprosiny w TVN na swój koszt, później domagając się od Wyszkowskiego zwrotu pieniędzy.

- reklama -

Sprawa lądowała w kolejnych sądach i toczyła się przez lata. W ubiegłym roku, prokurator generalny wniósł o uchylenie wyroku, bowiem zdaniem Zbigniewa Ziobry, sąd w Gdański naruszył przepisy prawa i nie uwzględnił wszystkich dowodów.

I właśnie działania Zbigniewa Ziobry, postanowił skomentować Lech Wałęsa:

Grafolodzy to potwierdzili, sądy wydały prawomocne wyroki, które nie zostały wykonane. A po dziesięciu latach Kaczyński, Ziobro zmienia wyroki. Nieprawdopodobne, to się nie mieści w głowie, nawet za czasów komunistycznych – mówi Wałęsa w nagraniu zamieszczonym w serwisie Facebook.

- reklama -

Po dziesięciu latach znajduje się kozak Ziobro i zmienia wyroki sądów. A więc co oni mówią: Rodacy, nie honorujcie żadnych wyroków sądów, bo je można zawsze zmienić. Przyjdzie kozak Ziobro i wam zmieni – mówi Wałęsa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx