INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:50 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wałęsa w szale! „Znajduje się kozak Ziobro i zmienia wyroki”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Izba Kontroli Nadzwyczajnej Sądu Najwyższego uchyliła wyrok z 2011 r., w którym nakazano byłemu opozycjoniście z czasów PRL Krzysztofowi Wyszkowskiemu przeproszenie Lecha Wałęsy za nazwanie go tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”.

W marcu 2011 roku, sąd prawomocnie nakazał Wyszkowskiemu przeproszenie Wałęsy. za nazwanie go w telewizji tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”. Wyszkowski nie wykonał tego wyroku, wobec czego Wałęsa opublikował zasądzone przeprosiny w TVN na swój koszt, później domagając się od Wyszkowskiego zwrotu pieniędzy.

- reklama -

Sprawa lądowała w kolejnych sądach i toczyła się przez lata. W ubiegłym roku, prokurator generalny wniósł o uchylenie wyroku, bowiem zdaniem Zbigniewa Ziobry, sąd w Gdański naruszył przepisy prawa i nie uwzględnił wszystkich dowodów.

I właśnie działania Zbigniewa Ziobry, postanowił skomentować Lech Wałęsa:

Grafolodzy to potwierdzili, sądy wydały prawomocne wyroki, które nie zostały wykonane. A po dziesięciu latach Kaczyński, Ziobro zmienia wyroki. Nieprawdopodobne, to się nie mieści w głowie, nawet za czasów komunistycznych – mówi Wałęsa w nagraniu zamieszczonym w serwisie Facebook.

- reklama -

Po dziesięciu latach znajduje się kozak Ziobro i zmienia wyroki sądów. A więc co oni mówią: Rodacy, nie honorujcie żadnych wyroków sądów, bo je można zawsze zmienić. Przyjdzie kozak Ziobro i wam zmieni – mówi Wałęsa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x