INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:28 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mocny temat! Lekarze alarmują: Te szczepionki nie były testowane nawet na zwierzętach, a mają być podane naszym dzieciom!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Gośćmi Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.TV byli lekarze: Dorota Sienkiewicz, oraz Piotr Rossudowski, którzy odpowiadali na pytania dotyczące szczepionek na COVID-19 przeznaczanych dla dzieci.

Koronawirusy są praktycznie nie groźne dla dzieci, gdy dziecko zachoruje, to zdrowieje 99,9 proc. dzieci – podkreśla w rozmowie lekarz pediatra Dorota Sienkiewicz. – Jeśli chodzi o wskaźnik śmiertelności, to wynosi on jeden na milion.

- reklama -

Dzieci nie chorują, nie transmitują wirusa, nie zakażają – podkreśla lekarka.

Lekarka wskazuje, że nie rozumie decyzji dotyczącej szczepionek:

W tym momencie proponuje się objąć całą populacje dzieci szczepieniami i jest to niezrozumiałe – podkreśla doktor Sienkiewicz, zaznaczając, że mamy do czynienia z preparatem genetycznym.

- reklama -

Mamy do czynienia z coraz większą ilością działań niepożądanych o których firma w swoich ulotkach nie pisze – wskazuje doktor Sienkiewicz.

Podobnie krytycznie na temat szczepień dzieci wypowiada się Piotr Rossudowski:

Rodzice powinno spytać o informację na piśnie, ponieważ informacja, która jest przekazywana ustnie, nie jest żadnym dokumentem – podkreśla lekarz. – Tutaj bezwzględnie należy żądać dokładnej informacji na piśnie, jak działa szczepionka, czemu to szczepienie służy, jakie mogą być powikłania po tej procedurze medycznej, oraz powinna się tam znaleźć informacja, kto przyjmuje odpowiedzialność za powikłania poszczepienne – wskazuje doktor Rossudowski.

- reklama -

Jest to ewenement na skalę świata, że nikt nie jest w stanie uzyskać od koncernów farmaceutycznych odszkodowań za powikłania poszczepienne – podkreśla lekarz.

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę:

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x