INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:38 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Horban powiedział za dużo? Szokująca zmiana wersji ws. noszenia maseczek

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Czy główny doradca premiera ds. pandemii, prof. Andrzej Horban, powiedział zbyt wiele podczas ostatniej konferencji prasowej? Sprawa dotyczy noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. To jak to jest, należy nosić m.in. w sklepach maseczki, czy nie trzeba?

Na początku konferencji Horban zdjął maseczkę, zaznaczając, że on jako osoba zaszczepiona nie musi jej nosić nawet w pomieszczeniu zamkniętym.

- reklama -

Później profesor powiedział, że każdy, kto przyjął już pełną szczepionkę przeciw COVID-19 i dodatkowo zachowuje dystans społeczny, nie musi nosić maseczki w przestrzeniach zamkniętych.
Wskazał nawet, że jeśli idziemy do kina, a obok nas nikt nie siedzi, to nie musimy mieć na sobie maseczki. Tylko jak słowa Horbana mają się do oficjalnych przepisów, które mówią co innego?

Podczas konferencji profesor mówił również o szczepieniach:

– Szczepienie jest środkiem ratującym życie. Środkiem również ratującym również naszą gospodarkę, naszą ekonomię i nasze stosunki społeczne – zaznaczył prof. Horban.

- reklama -

Dlatego zaapelował, by szczepić się, “jeżeli nie chcemy cierpieć znowu z powodu pozamykanych drobnych, większych biznesów, z powodu tego, że dzieci znowu siedzą w domu, zamiast w szkołach”.

Źródło: PAP / planeta.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojciech Cejrowski: Inflacja wynika z tarcz antykryzysowych Morawieckiego i drukowania pustych pieniędzy

Podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski nie kryje oburzenia poziomem inflacji w Polsce. Jego zdaniem galopujące ceny to wina działań...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x