INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:01 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jackowski ostrzega przed sierpniem! „Będziemy się bali”, „dojdzie do kompromitacji”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski, podczas kolejnego nagrania na żywo na swoim kanale YouTube, zapowiada ciężki sierpień w którym ponownie zaatakuje nas pandemia koronawirusa.

Drodzy państwa, czwarta fala, która jest zapowiadana, ja ją zapowiadałem na początku roku. Umiejscowiłem ją, że w lipcu będzie się na ten temat dużo mówiło, a w sierpniu zacznie się praktyka – mówi Jackowski.

– Jaka ona będzie? Nadmieniałem państwu wtedy, że będziemy się autentycznie czegoś bali. Zastanawia mnie to. Czego możemy się bać? Człowiek przywykł do obecnej sytuacji, […] lęk z tym związany powinien być mniejszy […] Będzie na pewno inaczej, niż było dotychczas. Niektóre tylko rzeczy będą podobne, to będzie bardziej zorganizowane, bardziej ułożone i bardziej konkretne niż to, co było, niż poprzednie trzy fale […] Zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Powiem to słowo – kompromitacja. I nie chodzi tu o Polskę. W trakcie czwartej fali może dojść do jakiejś kompromitacji. Coś nie tak jest, coś nie tak poszło. Pamiętajcie to słowo, że w trakcie czwartej fali nastąpi kompromitacja, która może mieć wydźwięk na cały świat – powiedział Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji na żywo.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x