INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:16 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sprawdzili majątek Hołowni! To milioner!

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Jaki majątek ma lider projektu Polska2050 Szymon Hołownia? Nie można tego oficjalnie się dowiedzieć, bowiem polityk ten nie jest posłem, senatorem czy ministrem, więc nie ma obowiązku składania oświadczeń majątkowych. Dziennikarze jednak to sprawdzili i okazuje się, że Hołownia jest milionerem.

Dziennikarze Wirtualnej Polski ujawniają, że Hołownia jest właścicielem nieruchomości wartych kilka milionów złotych i jeździ samochodem z silnikiem Diesla, co jest dziwne w przypadku polityka, który tak głośno mówi o konieczności ochrony klimatu.

- reklama -

Dziennikarzom Wp.pl nie udało się dowiedzieć, ile pieniędzy w gotówce posiada Hołownia. Polityk ten nie zasiada w żadnych spółkach zarejestrowanych w KRS, jedynie w kilku fundacjach.

Co w takim razie udało się ustalić?

Jak czytamy w artykule WP, Hołownia jeździ „BMW 530d Touring (G31) z 3-litrowym silnikiem Diesla” i mieszka w domu pod Warszawą.

- reklama -

Dziennikarze dotarli do informacji z których wynika, że w listopadzie 2015 r. Hołownia sprzedał za 1,7 mln zł 90-metrowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w apartamentowcu na warszawskim Powiślu. Natomiast w marcu 2015 r. za 670 tys. sprzedał 100-metrowe mieszkanie w bloku w warszawskiej dzielnicy Wawer.

Później wraz z żoną kupił za 2 mln złotych dom na zamkniętym osiedlu w Otwocku. Nieruchomość obciąża hipoteka w wysokości 3 107 287 zł z tytułu kredytu udzielonego przez jeden z banków.

Dodatkowo małżeństwo posiada 64-metrowe mieszkanie w apartamentowcu na warszawskim Powiślu, które kupiło w maju 2018 r, które obciążone jest hipoteką na kwotę 1,5 mln złotych.

- reklama -

Szymon Hołownia jest też właścicielem działki o powierzchni 0,6 hektara w powiecie sokólskim na Podlasiu, na której stoi 120-metrowy dom i zabudowania gospodarcze.

Szacuje się, że łączna wartość nieruchomości z majątku Szymona Hołowni i jego żony, wynosi około 3,84 mln złotych.

Źródło: Wirtualna Polska

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy szantażują USA

Niemcy domagają się, aby pakiet sankcji wobec Rosji nie zawierał działań wymierzonych w sektor energetyczny. Rząd niemiecki jest gotowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x