INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:19 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mocne i ważne słowa Ryszarda Legutki! „Nie jesteśmy jeszcze podwładnymi Komisji Europejskiej”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Oczywiście, że Polska mogła się całkowicie porządkować temu, co chce TSUE. Jednak na razie nie jesteśmy jeszcze podwładnymi Komisji Europejskiej, a TSUE jeszcze nie przejął funkcji polskiego Trybunału Konstytucyjnego, ani naszego parlamentu – mówi w rozmowie z dziennikiem Polska The Times, europoseł PiS Ryszard Legutko, pytany o kolejną odsłonę sporu Polski z Komisją Europejską w temacie praworządności.

Polityk wskazuje, że nie wolno i nie trzeba w tym przypadku poddawać się:

- reklama -

Trzeba sobie zdawać sprawę, że w UE panuje niesłychana pogarda dla reguł i prawa, a także unijnych traktatów. Traktaty są systematycznie gwałcone, a przynajmniej ignorowane. Trwa walka o zagarnianie coraz większych kompetencji przez instytucje europejskie. To Polska, a nie Komisja Europejska stoi na gruncie prawa – mówi europoseł.

Legutko wskazuje, że do polityków Komisji Europejskiej docierają tylko media jednobrzmiące, czyli to tak jakbyśmy czerpali całą wiedzą z Gazety Wyborczej czy TVN:

O Polsce zawsze się pisze w stylu: „nacjonalistyczno-katolicki rząd w Warszawie, rozpoczął kolejną akcję przeciw niezawisłym sędziom, by podporządkować sobie wymiar sprawiedliwości swoim populistycznym antyeuropejskim celom”. Żadne europejskie media nie wyjaśniają, skąd reforma wymiaru sprawiedliwości w Polsce wzięła, jakie mamy problemy z sądami w Polsce – mówi Legutko w rozmowie z Polską The Times.

- reklama -

Źródło: Polska The Times

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
15.09.2021 10:18

Dlatego z tymi lewackimi baranami z eurob….. nie należy wogóle dyskutować. Dyskusja z upośledzonym umysłowo lewactwem nie ma absolutnie żadnego sensu. Gest Kozakiewicza i środkowy palec powinien otworzyć im oczy.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojciech Cejrowski: Inflacja wynika z tarcz antykryzysowych Morawieckiego i drukowania pustych pieniędzy

Podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski nie kryje oburzenia poziomem inflacji w Polsce. Jego zdaniem galopujące ceny to wina działań...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x