INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:41 | niedziela | 04.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ruch „Polska Jest Jedna” apeluje do prezydenta! „Pod pretekstem sanitarnym rozwijane są projekty segregacji i izolacji społecznej”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

4 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Niedawno, na Śląsku z inicjatywy prezydenta Siemianowic Rafała Piecha, powstał Ruch „Polska Jest Jedna”. Wśród założycieli inicjatywy jest poseł PiS Anna Siarkowska, Jan Pospieszalski czy dr Zbigniew Hałat. Ruch właśnie zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy.

W ruchu działają również Jan Łopuszański, prawnik i były poseł LPR, członek Polskiej Rady Biznesu Tomasz Ratajczak, Piotr Russudowski – lekarz medycyny, były wykładowca i biegły sadowy, dr n. med. Zbigniew Martyka – specjalista chorób zakaźnych i absolwent Wojskowej Akademii Medycznej oraz ordynator oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej a także biolog medyczny dr n. med. Piotr Witczak.

- reklama -

W opublikowanym w sieci oświadczeniu, czytamy:

Panie Prezydencie, Polska jest jedna i jest domem nas wszystkich. Chcemy, by każdy czuł się w niej jak u siebie. Wymaga to poszanowania praw, które nam – obywatelom, gwarantuje Konstytucja. Obecnie, pod hasłami walki z epidemią wdrażane są rozwiązania społeczne, które naruszają przyrodzoną przestrzeń ludzkiej wolności oraz jej konstytucyjne gwarancje.

Pod pretekstem sanitarnym rozwijane są projekty segregacji i izolacji społecznej. Rozważane jest wprowadzenie obowiązku przymusowych szczepień pomimo, że ani koncerny farmaceutyczne, ani rząd, nie chce odpowiadać za negatywne konsekwencje.

- reklama -

Lockdown, zamykanie gospodarki, zapowiadana rewolucja w obszarze własności i prywatności, prowadzą do ograniczenia wolności ludzi, rodzin i narodów.

Manipulowanie faktami, ograniczanie wolności słowa i cenzura to dziś smutna codzienność. Naukowcy i dziennikarze, głoszący zdania odrębne, są eliminowani z debaty publicznej, a lekarze są zastraszani groźbą utraty prawa do wykonywania zawodu.

Panie Prezydencie, dziś stawiamy pełnie niepokoju pytanie o przyszłość naszej ojczyzny. Nasz naród, wychowany w duchu umiłowania wolności nie jest przecież w stanie rozwijać się w warunkach zniewolenia. Apelujemy do Pana, Panie Prezydencie, o wetowanie wszystkich ustaw, które godzą w prawa i wolności obywatelskie. A jeśli budzą jakiekolwiek wątpliwości, o kierowanie ich do Trybunału Konstytucyjnego. Liczymy na Pana, Panie Prezydencie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
29.09.2021 13:35

PRECZ Z TYRANIĄ SANITARNĄ!
DYSKRYMINACJA SANITARNA, którą powoli wprowadza władza okupacyjna (z siedzibą w Warszawie), którą wspiera tzw. opozycja (prócz Konfederacji), a ogłupiała część narodu popiera, czyli podział na zaszczepionych (z pozorami przywilejów wolności) i niezaszczepionych (z widmem represji, ograniczeniami i łamaniem przyrodzonych praw ludzkich) – to jawny krok do totalnego podziału Narodu na Ubermenschen i Untermenschen. Tak zwane certyfikaty szczepień to rodzaj współczesnej Kennkarte. Podobieństwa do totalitaryzmu hitlerowskiego same cisną się na myśl. I to wszystko dzieje się w kraju, który tak bardzo ucierpiał od obydwu totalitaryzmów. Podział na zaszczepionych (z pozorami wolności) i niezaszczepionych (tych złych, niedobrych, głupich, foliarzy, płaskoziemców, antyszczepionkowców, itp.), to typowo neonazistowska propaganda i metoda wywarcia presji na części społeczeństwa, przez SS SanitarSonderkommando pod kierownictwem OberGruppenfuhrera Adama Sonntäglich-Eichmanna (ksywa BESTIA), po to, aby wykonać plan, przypodobać się swoim zagranicznym mocodawcom z Big Pharmy, zarobić kasę i utrzymać się przy władzy, a Naród zgnoić (podzielonym, skłóconym narodem łatwiej rzadzić i manipulować). Jednocześnie trwa propagandowa narracja, aby zwalić konieczność wprowadzenia LOCKDOWNu (który i tak był zaplanowany i byłby tak, czy siak wprowadzony), jednak plandemiczna propaganda goebbelsowska znalazła nagle znakomity powód: zagrożenie ze strony niezaszczepionych! To nie jest pojedynczy przypadek. Taka tendencja zaznacza się wszędzie. To przemyślana z premedytacją i wyrachowaniem realizowana globalna akcja zwana PLANDEMIĄ. To jeden z instrumentów przemodelowania społeczeństw i zniewolenia ich według planów m. innymi Technocracy Inc., a ukoronowaniem tego będzie tzw. WIELKI RESET, pod nadzorem i zarządem takich syndykatów właścicielskich jak BlackRock i Vanguard Grup, oraz współpracujących z nimi psychopatów takich jak SS Gruppenfuhrer KLAUS SCHWAB (World Economic Forum) i pomocą najmitów jak Oberleutnant KILL-BILL GATES 666 MENGELE (a w Polsce np.: SS OberLeutnant Cheftierarzt K. Simon i inni) . Czy dacie się ZNIEWOLIĆ? Czy dacie zamknąć się w zagrodach, zakolczykować i poddać nieludzkim eksperymentom medycznym? TO JUŻ ZALEŻY OD WAS SAMYCH, od WASZEJ INTELIGENCJI, LUDZKIEJ JEDNOŚCI, zdrowego ROZSĄDKU i INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO. Kiedy pojawią się getta? Kiedy łapanki i wywózki do obozów reedukacji? Kiedy opaski z Gwiazdą Kowida? Kiedy w środkach transportu publicznego wydzielone przedziały z tabliczkami: Halt! Achtung! Nur Fur Spritzen! Tak, tak, to nie fantazja, to nie teoria spiskowa. Bo to się właśnie tak zaczyna…

Nick
29.09.2021 18:57

Przekręt światowy najprawdopodobniej Billa Gatesa, Rockefellera i innych trwa. Być może jest to depopulacja o której mówił Jaques Attali guru Makarona i nie tylko … Pod pretekstem Pandemii która ma śmiertelność na poziomie grypy gwałcona jest demokracja a Nasz rząd Mateusza Morawieckiego i ministra niezdrowia tak o nas bda, że podczas Pandemii zamknął przed nami przychodnie lekarskie oraz wycofał z aptek leki typu, amantadyna, Arechin i inne. Nie jest prowadzona żadna profilaktyka Covid19 również co jest nikczemne i okrutne nie leczy się pacjentów we wczesnej fazie choroby i dopuszcza do rozwoju choroby, zapalenia płuc i śmierci. To jest zbrodnia. Lekarstwem na to ma być nieznany eksperymentalny preparat genetyczny po którym NOP (śmiertelność) jest na poziomie śmiertelności na Świrusa…

Zygmuś
29.09.2021 13:26

POPIERAM!

Monsignore
30.09.2021 02:02

Bardzo wątpię w to, że apel ruchu Polska Jest Jedna odniesie jakikolwiek skutek. Dlatego, że pan prezydent Andrzej Duda nie mieszka z dala od Polski, lecz w samej jej stolicy, a więc widzi i słyszy, co się w Polsce dzieje. Jednakże nie reaguje na oszołomstwo członków rządu pod kierunkiem – w tym przypadku – ministra lockdownu i obostrzeń sanitarnych, dzielących polskie społeczeństwo na dwie części. A skoro nie reaguje, to znaczy, że utożsamia się z decyzjami pana Niedzielskiego i jego przybocznych doradców, super fachowców w dziedzinie wirusologii. Mogą więc Państwo antyszczepionkowcy ( tak uważają nawiedzeni covidowcy) pokiwać sobie palcami w butach i pomarzyć, że łaskawie pan prezydent panujący nakaże panu Adamowi odwołać jego szczepionkowe herezje i dać spokój z psychicznym molestowaniem polskiego narodu.

Zygmuś
30.09.2021 08:05

A TYMCZASEM: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ RZĄDU.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx