INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:04 | środa | 08.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Jest akt oskarżenia ws. Beaty Kozidrak! Grożą jej dwa lata więzienia

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia ws. wokalistki Beaty Kozidrak, która została w na początku września zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Kobieta w wydychanym powietrzu miała dwa promile alkoholu.

Śledczy domagają się dla wokalistki kary dwóch lat ograniczenia lub pozbawienia wolności, oraz kary grzywny.

Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w środę 20 września. Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego, czyli kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 – przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Aleksandra Skrzyniarz.

Jak wynika z ustaleń śledczych,1 września Beata Kozidrak poruszając się samochodem marki bmw, przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ulicy Batorego na warszawskim Mokotowie, “umyślnie naruszyła zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym”, gdy nietrzeźwa kierowała autem.

Źródło: Polsat News

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
20.10.2021 21:11

Znając słabość polskich sądów do rodzimych celebrytów pani Beatce żadna ciężka kara na szczęście nie grozi. Piszę “na szczęście” bo fajna kobitka z niej jest i szkoda byłoby, aby trafiła do ciupy przez te obrzydliwe procenty. Jestem pewien, że już więcej nie pozwoli sobie na to, aby one nią rządziły.

Czytelnik
22.10.2021 08:46

No i będzie Jailhouse Rock /;o)

nikijeki
26.10.2021 18:02

Uwzięli się na nią i tyle. Według mnie nie powinno być żadnej kary, punkty zabrać i prawko na parę miesięcy. Przecież nie ona jedna jedzie po alkoholu, dlaczego o innych nie piszą, o ministrach czy prawnikach?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kolejki na białoruskich przejściach granicznych

Po zamknięciu przejścia granicznego Kuźnica Białostocka, sytuacja w innych punktach granicy pomiędzy Białorusią i Unią Europejską wyraźnie się skomplikowała....

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x