INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:00 | sobota | 10.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czy Sadurski zwariował? Można tak powiedzieć

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Profesorek Wojciech Sadurski w swoim lewackim móżdżku ubzdurał sobie, że jest elitą, a wszyscy, którzy myślą inaczej niż on to „nieoświecony plebs”, i „słabo wykształceni ludzie nieznający świata”.

Pycha i megalomania tego wyjątkowego chama z dyplomami poraża zwłaszcza, że podszyta jest wyjątkową pogardą do narodu polskiego. Sadurski jest również śmierdzącym tchórzem, który pluje i obraża, a kiedy ktoś zagrozi mu procesem wycofuje się rakiem. Ostatni ten furiat napisał na Twitterze: Zbrodniarze w mundurach SG i WP, będziecie siedzieć. Macie obowiązek przeciwstawić się przestępczym rozkazom.

- reklama -

Co prawda wpis szybko usunął, ale wiceszef MSWiA Maciej Wąsik zapowiedział, że służby prawne przygotowują „stosowne zawiadomienie”. Sadurski wiedząc, że nawet rozgrzanym sądom trudno byłoby go wybronić napisał: Pisząc o „zbrodniarzach” we wpisie na Twitterze sprzed 2 dni miałem na myśli politykę, która polega na zbrodniczym traktowaniu uchodźców. Zresztą wpis ten natychmiast usunąłem, a był rozpowszechniony przez innych w formie „skrina”.

Ciekawe usprawiedliwienie. Cham przyznaje, że opluł, ale tłumaczy, że szybko uciekł tylko, że niestety znaleźli się świadkowie, którzy to plucie i ucieczkę zarejestrowali. Linia obrony godna zwykłego tchórza i krętacza, a nie profesora nauk prawnych. Sadurski nie sprawdza się też w roli proroka.

W maju 2019 roku przed wyborami pisał: Nie mam najmniejszych wątpliwości, że na jesieni wygramy; szaleńców odeślemy do wariatkowa (ale przy zachowaniu pełni praw obywatelskich!) i przy kielichu soku z czarnej porzeczki powspominamy te zdumiewające lata 2015-2019, kiedy nasz kochany Naród dał się uwieść szarlatanom. Już chyba nadszedł czas, aby do wariatkowa odesłać szaleńca i szarlatana Sadurskiego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Morawiecki wykorzysta szansę?

Oto pierwszy raz od tysiąca lat Niemcy stają się zależne od Polski. To idealna okazja, by skończyć z ze...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx