INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:21 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

SCHETYNA WSKRZESZA STALINA

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Zdaniem Schetyny „powinniśmy komunikować się z Putinem, Kremlem i Moskwą, jeżeli chcemy wrócić do sytuacji sprzed 1953 roku”.  

Polityk Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna sprzeciwił się reparacjom wojennym Niemiec wobec Polski, sugerując że w Polsce nadal obowiązuje stalinizm oraz stalinowskie prawo, na mocy którego marionetkowy komunistyczny rząd PRL zrzekł się roszczeń wobec Niemiec. Rząd Ewy Kopacz, w którym Schetyna był ministrem spraw zagranicznych, w 2015 roku nazwał ten stan rzeczy „ówczesnym porządkiem konstytucyjnym”, który zdaniem polityka PO nadal obowiązuje (KON-STY-TU-CJA über alles!). Zdaniem Schetyny „powinniśmy komunikować się z Putinem, Kremlem i Moskwą, jeżeli chcemy wrócić do sytuacji sprzed 1953 roku”.  

- reklama -

Uważamy, że pan Schetyna powinien raczej skomunikować się w tej sprawie z samym Józefem Stalinem, skoro zdaniem PO polityk ten jest nadal żywy i tylko lekko niedysponowany. Metoda doktora Frankensteina bez wątpienia łatwo przywróci stan rzeczy sprzed 1953 roku. Galwanizacja truchła Stalina za pomocą zdrowej zielonej energii lansowanej przez Brukselę sprawi, że komunistyczny satrapa chyżo wstanie z martwych i stanowczo wyjaśni aktualnemu polskiemu rządowi, jak z tymi Niemcami ma być! Do ustalenia pozostaje tylko, czy do wskrzeszenia Stalina wystarczy PO sama fotowoltaika, czy trzeba im jeszcze parę wiatraków do tego?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
AMBROGIO
01.09.2022 21:26

Szanowny tow. Grzegorzu Schetyna !
Należy czerpać z dobrych wzorów gdy chodzi o rozliczenia
finansowe za dokonaną zbrodnię.
M. Kadafi za zamach nad Lockerbie zapłacił odszkodowanie – 10.000.000 USD
za każdą osobę .
I taki rachunek należy wystawić
naszym wspaniałym sąsiadom
Niemcom :
6.000.000 ofiar x 10.000.000 USD
=60.000.000.000.000 USD
Wątpię czy może Pan dobrze się
poczuć po odczytaniu wyniku
tego mnożenia …?

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx