INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:36 | wtorek | 06.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

UWAGA! Ideologia gender wchodzi do szkół! Jak się bronić?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

6 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Zaniepokojona sygnałami od nauczycieli Fundacja Życie i Rodzina przygotowała specjalne materiały dla pedagogów.

Fundacja „Życie i Rodzina” informuje na swojej stronie internetowej o coraz częstszych praktykach przymuszania uczniów i nauczycieli do stosowania w szkołach wymogów ideologii gender.

- reklama -

„Po tym, jak przygotowaliśmy oświadczenie dla rodziców ws. gender w szkole, otrzymaliśmy informację, że także nauczycieli próbuje się przymuszać do tego, aby osoby z zaburzeniami identyfikacji płciowej traktować zgodnie z ich subiektywnym odczuciem, a nie rzeczywistą płcią (np. w sytuacjach dotyczących korzystania z toalet, przebieralni lub poprzez użycie zaimków niezgodnych z płcią biologiczną)”, podała na swojej stronie internetowej Fundacja Życie i Rodzina.

Według niej coraz częściej w szkołach wywierana jest presja na nauczycieli i uczniów do np. nazywania chłopców żeńskimi imionami, gdy wyrażą takie życzenie czy do umożliwiania im korzystania z toalet dla dziewcząt. Komfort dziewcząt nie ma większego znaczenia.

Dlatego też prawnicy Fundacji przygotowali wzór oświadczenia dla nauczycieli oraz ekspertyzę prawną na temat opisanych wyżej praktyk.

- reklama -

Jeśli nauczyciel spotyka się z presją i czuje się przymuszany do stosowania zasad ideologii gender, Fundakca proponuje wydrukowanie oświadczenia w dwóch egzemplarzach, przekazanie go dyrekcji szkoły i zatrzymanie dla siebie kopii potwierdzającej złożenia pisma.

Można też posłużyć się ekspertyzą prawną wskazując, że tzw. „genderowanie” i próby łamania sumień nauczycieli są niezgodne z prawem.

Oświadczenie oraz opinię prawną można pobrać ze strony Fundacji Życie i Rodzina: KLIKNIJ TUTAJ.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
18.09.2022 16:10

TFFUUU !!! Co za obrzydliwe zdjęcie !

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx