INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:40 | niedziela | 29.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

UWAGA! Ideologia gender wchodzi do szkół! Jak się bronić?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Zaniepokojona sygnałami od nauczycieli Fundacja Życie i Rodzina przygotowała specjalne materiały dla pedagogów.

Fundacja „Życie i Rodzina” informuje na swojej stronie internetowej o coraz częstszych praktykach przymuszania uczniów i nauczycieli do stosowania w szkołach wymogów ideologii gender.

- reklama -

„Po tym, jak przygotowaliśmy oświadczenie dla rodziców ws. gender w szkole, otrzymaliśmy informację, że także nauczycieli próbuje się przymuszać do tego, aby osoby z zaburzeniami identyfikacji płciowej traktować zgodnie z ich subiektywnym odczuciem, a nie rzeczywistą płcią (np. w sytuacjach dotyczących korzystania z toalet, przebieralni lub poprzez użycie zaimków niezgodnych z płcią biologiczną)”, podała na swojej stronie internetowej Fundacja Życie i Rodzina.

Według niej coraz częściej w szkołach wywierana jest presja na nauczycieli i uczniów do np. nazywania chłopców żeńskimi imionami, gdy wyrażą takie życzenie czy do umożliwiania im korzystania z toalet dla dziewcząt. Komfort dziewcząt nie ma większego znaczenia.

Dlatego też prawnicy Fundacji przygotowali wzór oświadczenia dla nauczycieli oraz ekspertyzę prawną na temat opisanych wyżej praktyk.

- reklama -

Jeśli nauczyciel spotyka się z presją i czuje się przymuszany do stosowania zasad ideologii gender, Fundakca proponuje wydrukowanie oświadczenia w dwóch egzemplarzach, przekazanie go dyrekcji szkoły i zatrzymanie dla siebie kopii potwierdzającej złożenia pisma.

Można też posłużyć się ekspertyzą prawną wskazując, że tzw. „genderowanie” i próby łamania sumień nauczycieli są niezgodne z prawem.

Oświadczenie oraz opinię prawną można pobrać ze strony Fundacji Życie i Rodzina: KLIKNIJ TUTAJ.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
18.09.2022 16:10

TFFUUU !!! Co za obrzydliwe zdjęcie !

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lewacy i politycy nienawidzą kierowców

Dlaczego lewacy i politycy nienawidzą kierowców? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć szybko i efektownie: lewacy nienawidzą wszelkiej normalności,...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx