INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:31 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sprzeczka ambasador Mosbacher i europoseł Mazurek! Poszło o słowa dotyczące TVN

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

W serwisie Twitter miała miejsce sprzeczka pomiędzy ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, a europoseł PiS Beatą Mazurek. Poszło o wpis europoseł dotyczący stacji TVN.

Europoseł Mazurek skomentowała deklarację Rafała Trzaskowskiego, który zapowiedział, że nie weźmie udziału w debacie TVP w Końskich, tylko będzie czekał na prezydenta w stacji TVN.

- reklama -

Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek – napisała Beata Mazurek.

Chwilę później odpowiedziała jej ambasador USA w Polsce, tradycyjnie opowiadając się po stronie amerykańskiej firmy:

Dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków — stwierdziła Mosbacher.

- reklama -

Na odpowiedź Beaty Mazurek nie trzeba było długo czekać:

Pani @USAmbPoland nie wie Pani tego? 1/2 A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu,że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL,Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp.WSI), byłego dyr.FOZZ,przyznał on,że był agentem służb wojska PRL – napisała europoseł.

I dodała:

- reklama -

W raporcie napisano m.in., że wywiad wojskowy PRL „podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej”. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie. Pozwany przez TVN wygrał — podkreśliła Beata Mazurek dodając link do raportu.

Źródło: Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x