INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:11 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rafał Trzaskowski o dzisiejszym spotkaniu z prezydentem Dudą: To powinna być partnerska rozmowa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Wszystko wskazuje na to, że Rafał Trzaskowski wreszcie odwiedzi Pałac Prezydencki i pogratuluje Andrzejowi Dudzie zwycięstwa w wyborach.

Zaproszenie wystosował Andrzej Duda jeszcze 12 lipca, ale kandydat Koalicji Europejskiej dotychczas unikał takiego spotkania.

- reklama -

Odpowiadając na pytania dziennikarzy, Trzaskowski stwierdził jednak, że traktuje spotkanie z prezydentem „bardzo poważnie” i ma nadzieję na szczerą rozmowę z elektem. Przede wszystkim o tym, że minione wybory prezydenckie nie były równe i że z tego faktu trzeba wyciągnąć konsekwencje.

– To nie ma być tylko i wyłącznie możliwość zrobienia sobie przyjemnego zdjęcia, tylko to powinna być partnerska rozmowa, która pozwoli nam porozmawiać o prawdziwych problemach Polski – powiedział Trzaskowski o swych oczekiwaniach związanych z wizytą na Krakowskim Przedmieściu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x