INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:18 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rafał Trzaskowski o dzisiejszym spotkaniu z prezydentem Dudą: To powinna być partnerska rozmowa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Wszystko wskazuje na to, że Rafał Trzaskowski wreszcie odwiedzi Pałac Prezydencki i pogratuluje Andrzejowi Dudzie zwycięstwa w wyborach.

Zaproszenie wystosował Andrzej Duda jeszcze 12 lipca, ale kandydat Koalicji Europejskiej dotychczas unikał takiego spotkania.

- reklama -

Odpowiadając na pytania dziennikarzy, Trzaskowski stwierdził jednak, że traktuje spotkanie z prezydentem „bardzo poważnie” i ma nadzieję na szczerą rozmowę z elektem. Przede wszystkim o tym, że minione wybory prezydenckie nie były równe i że z tego faktu trzeba wyciągnąć konsekwencje.

– To nie ma być tylko i wyłącznie możliwość zrobienia sobie przyjemnego zdjęcia, tylko to powinna być partnerska rozmowa, która pozwoli nam porozmawiać o prawdziwych problemach Polski – powiedział Trzaskowski o swych oczekiwaniach związanych z wizytą na Krakowskim Przedmieściu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lech Wałęsa zbankrutował, ale…

Lech Wałęsa stacza się w nędzę. Walory finansowe wysysa z niego „pijawa”, rodzina żąda pieniędzy. Jedyna nadzieja w wyjazdach...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx