INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:37 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Cóż za wrażliwość! Kierownik sklepu Carrefour umarł w pracy. Zwłoki przykryto, a sklep działał dalej!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Szokująca sytuacja miała miejsce w brazylijskim sklepie znanej sieci Carrefour! Kierownik sklepu dostał w pracy zawału. Zmarł na miejscu. Sklep przykrył jego zwłoki parasolami, a handel trwał dalej w najlepsze! – podaje brytyjski portal mirror.co.uk.

Sytuacja miała miejsce w sklepie mieszczącym się w Recife w Brazylii. 59-letni Manoel Moisés Cavalcante pracował w supermarkecie jako kierownik sprzedaży.

Zmarł na zawał serca w trakcie pracy, a jego ciało przykryto parasolami. Sprawa nabrała rozgłosu i trafiła do ogólnoświatowych mediów, po tym jak internauci dodali do sieci szokujące zdjęcia.

Gdy sprawa wyszła na jaw, sieci zdecydowała się na przeprosiny:

Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią. Firma popełniła błąd, nie zamykając sklepu natychmiast po tym, co się stało – czytamy w oświadczeniu.

Źródło: Mirror.co.uk

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x